Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
E,i to smo sredili,jedva se snadjoh,ti si pisao na engleskom,meni windows na srpskom,dodjoh nekeko do "ciscenje predhodnog instaliranog sistema",ocistio sam ga i sada vise onih Windows old nema.Znas koliko mi je sada oslobodjeno mesta na disku!Toliko, thanks,pa do sledecih problema,"pisemo" se.
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Drug mi ima na racunaru XP SP2,hoce i on ovu "sedmicu" sto ja imam Win7 Ultimate,jel mogu da mu instaliram preko njegovog XP-a?

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Racunar ima iste konfiguracije kao moj,znaci samo dali moze ova sedmica da se instalira preko XP SP2.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Samo cisto da ima ovaj Win7 ultimate sto ja imam.Nailazio sam,dok sam pokusavao da skinem sedmicu,na neku tabelu,primer,ako je XP onda Win7 home,ako je Vista onda Win7 ultimatum... Zato nisam siguran,pa te pitam dali moze ova sedmica koju ja imam Ultimate da ide preko XP-a.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
mozes ,samo pazi opet ce ti se stvoriti windows old folder i moras ga izbrisati.
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Tu sam brate,ziv sam,nego od kada instalirah ovo novo cudo(windows7)nemam vise razloga za pitanja.Znas,to joj je pomalo "mana",kada imas Windows7 nemas temu za caskanje,tipa:jao sta cu,kako cu...Napravio sam rezervnu kopiju windowsa na local disc D,a i ima opciju da sama resava probleme,tako da mogu da se igram sa windowsom do miiiile volje.Kada nesto zakenjam idem na "vrati moje datoteke u predhodno stanje' i onda ispocetka.Jednom kada instaliras Windows7 resio si sve svoje probleme-forever.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
sta sam ti rekao, dobro bice jos pitanja naletaces na kojekakve programcice i probleme u vezi toga bice razloga za caskanje. nego ako se nevaram prijatelju si ubacivao win 7 i kako je proslo.
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
103
Tu sam brate,ziv sam,nego od kada instalirah ovo novo cudo(windows7)nemam vise razloga za pitanja.Znas,to joj je pomalo "mana",kada imas Windows7 nemas temu za caskanje,tipa:jao sta cu,kako cu...Napravio sam rezervnu kopiju windowsa na local disc D,a i ima opciju da sama resava probleme,tako da mogu da se igram sa windowsom do miiiile volje.Kada nesto zakenjam idem na "vrati moje datoteke u predhodno stanje' i onda ispocetka.Jednom kada instaliras Windows7 resio si sve svoje probleme-forever.
Pajdo sve dok imas Windovs imaces problema.
 
Natrag
Top