Counter strike PREDLOG

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
4.265
A koce uplatiti Soluciji ko zeli ja stwarno ne mogu ako ti mozesx Mihajlo dali bismo ti pare i ti lepo odesx u banku i preko ziro racuna tom coweka koji daje server i dasz mu pare.A sto se tice klana i head admina pozurite sa dogowaranjem!!!
 
Član
Učlanjen(a)
03.04.2010
Poruka
3
ja mislim da prvo vidimo koji cemo server pa onda ime klana mozemo da zakupimo i no sleep server ako se slazete
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
49
necemo no sleep zato sto tamo niko neigra,a ko igra tamo je pravi noob...........
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
A koce uplatiti Soluciji ko zeli ja stwarno ne mogu ako ti mozesx Mihajlo dali bismo ti pare i ti lepo odesx u banku i preko ziro racuna tom coweka koji daje server i dasz mu pare.A sto se tice klana i head admina pozurite sa dogowaranjem!!!

Kole to je najmanji problem......Sto se mene tice uplatite meni na ziro racun ja fino uplatim soluciji i imamo server... Imacemo 2 head admina i admin ce biti svako ko uplati za server.. Ja mislim da je to posteno....

Samo nezz jos ko je spreman da placa pa evo prilike javite se ko je za... Ostavite odgovor u temi....
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Mozda mogu i ja ovde da uletim, a ko bi bio head admin... jer se i za to treba dogovoriti ;)

ima oko toga dosta posla... vredi razmisliti ...
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
PA neko ko poznaje dovoljno skruipte i ko zna dodavati druge admine.......
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Ajde javite se ko zeli pa da napravimo spisak
 
Natrag
Top