Counter Strike 1.6

Član
Učlanjen(a)
15.07.2012
Poruka
24
Da li postoji sifra za nevidljivost sto se tice cs 1.6 ako ima kzite kako ide :stupid:

Ne, ne postoji sifra za nevidljivost. Osim ako ne mislis na amx komandu. Nju mozes izvesti samo ako si Head admin, ili admin ali sa dozvolom H. admina da mozes koristiti vise komandi. Ako ti treba amx komanda nije problem evo je:

:info:
Kod:
amx_glow Nick 000 000 000 000
 
Član
Učlanjen(a)
11.07.2012
Poruka
74
kada si u counterima pritisni H i tu bi trebalo da imas opciju dodaj igraca........ali ipak neznam da li si skinuo verziju sa botovima...............

Da, ali ja bih pre preporučio igranje na serverima jer su reakcije botova nemoguće za čoveka.

zna li neko kako da skinem cit

Nemoj skidat' čitove, možeš lako na serveru dobiti ban, možda čak i cenzuru! A i kad prestaneš igrati sa čitovima nećeš moći ubiti nikoga.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.12.2012
Poruka
4
Jedno pitanje.. :) Igram na dead match serveru, i nekad ume famas da mi se zapuca, tj da puca bez da mu se istrose metkovi u sarzeru.. (rafal je u pitanju) interesuje me, zasto mi se to desava? (samo na tom serveru) ???
 
Učlanjen(a)
14.04.2013
Poruka
1
pomoć molim

e ljudi slušajte moj problem i odgovorite mi molim vas ovako napravio sam svoj cs 1.6 server i ja bi trebalo da budem head admin i da mogu da pristupim admin menu i da biram ko će biti nemesis surv i tako to jel da e pa ja nemogu ni admin menu da pristupim a ne još nešto drugo molim vas pomagajteeeee
 
Natrag
Top