Counter Strike 1.6

Član
Učlanjen(a)
22.05.2011
Poruka
2
kucaj cl_dyn i idi trece u konzoli (neznam sta tacno pise al ovo samo napises i ides trece) i stavi posle toga 0
 
Učlanjen(a)
13.06.2011
Poruka
1
zdravo,slusajte meni su se kontrole pobrkale,stavla sam osnovno-hodanje pucanje u čučanje no niakao nemogu da namjestim da napunim pusku da ima meni tj kada kliknem slovo H pa bih bila sretna kada bi mi napisali sve kontrole da mogu namjestiti :D hvalaa
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Tesko je nauciti da se igra cs i to nemoze ovako kao sto si ti napisao mihajlo.Moraju se odgledati neki video snimci pro igraca na youtubeu,pa treba npr kada umres u publicu gledati druge kako igraju,vezbati sa botovima i tek tada ce se osetiti napredak.Takodje nemoze se pro postati kada se cs igra godinu dana samo vec mora se usavrsavati 3 do 4 godine a tek onda ce se igrati dobro.
 
Član
Učlanjen(a)
29.04.2011
Poruka
270
jel neko moze da pogleda kad se uđe u cs nek klikne na opcije i da klikne na tastaturu ili kontrole i kad uđe u kontrole nek uradi ovo print sereen sysRq i postavi na Counter Strike 1.6



Hwala unapred :)
 
Član
Učlanjen(a)
11.08.2011
Poruka
2
hitno mi treba pomoc...jel neko zna sta treba da se uradi ili da se kuca,da kad pucam da mi se ne siri nisan.hvala u naperd.. :D
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Za pocetnike savet da ne smanjuju nisan vec da vezbaju sa najvecim nisanom jer kad se izvezbate i posle smanjite nisan preciznost je zagarantovana.
A sto se tice trzaja puske ili da vam se ne siri nisan to je samo stvar tehnike pucanja, ako mislite da ce vam rafal tuci u jednu tacku kad vam nisan ostaje mali varate se.
Inace mozete smanjiti nisan na sledeci nacin...
1. cl_lw 0 > enter
2. cl_lw 1 >enter
3. kleknes spustis konzolu ne pustas klecenje ides strelicom na gore nadjes cl_lw 0 i misem na submit.
 
Učlanjen(a)
10.07.2012
Poruka
3
Cs 1.6 sifre

Da li postoji sifra za nevidljivost sto se tice cs 1.6 ako ima kzite kako ide :stupid:
 
Natrag
Top