Counter-Strike 1.6 (nisu hakovi)

Član
Učlanjen(a)
27.07.2009
Poruka
14
Dobar dan,
KAnteraši treba mi pomoć, ja znam da igram cs i dobar sam u tome ali primecujem razliku izmedju mog cs (na mom racunaru) i cs-a u igraonici...U igraonici: nišan je mnogo manji, manje trza puška pri rafalu i mnoooogo se brže krećem... A kod mene je sve obrnuto nišan mi je i na small duplo veći nego u igraonici, nedaj boze da krenem da pucam rafal i sporo se krecem...
Nisam bot igram cs vec 2-3 godine i znam da kontrolisem rafal i ostalo...JA samo zelim da mi cs bude ovakav:YouTube - mTa CS 1.6 movie (M1ttaCZV) - prvo online umece xD (nisam siguran da se dobro vidi)

Ako znate kako da mi bude cs kao u igraonici mnogo bi mi pomogli...
UNapred hvala
Veliki pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
21.02.2011
Poruka
25
ne znam da li namjestas sve komande,
rate- 20,000
cl_cmdrate- 101
cl_updaterate- 101
fps_max 101
cl_dynamiccrosshair 0 - da se nisan ne siri.
cl_crosshairscale “1000″ - ako rafalas default je 0

Nisan:


  • cl_crosshaircolor “0″Green – Default crosshair color
  • cl_crosshaircolor “1″Red
  • cl_crosshaircolor “2″Dark Blue
  • cl_crosshaircolor “3″Yellow
  • cl_crosshaircolor “4″Light Blue
E sad velicina nisana itd, ti je takodjer zavisna od rezolucije na kojoj igras - Video settings.

Takodjer mozes iz igraonice u Program Files/Valve - kopirati sebi UserConfig.cfg - tamo se spremajju ove gore napomenute postavke...
 
Član
Učlanjen(a)
27.07.2009
Poruka
14
Evo sada sam to sve ukucao i nikakve razlike..:p Moj cs je idalje potpuno isti metkovi lete na sve strane (pa cak i kada pucam 1 po 1 metak) a da ne pricam o rafalu.-..xD DA nije nes mozda problem u mom cs-u ? JEl ima negde da se skine vec "napravljen" cs..?
 
Član
Učlanjen(a)
21.02.2011
Poruka
25
ajde ti meni lijepo reci kakav kompjuter imas ?? izgleda da ti igras na nekoj kanti :D
ako nikad nisi ukucavao cmdrate itd, a sad si stavio na 101 - razlike prvo mora biti - manje gubis metke itd..
i Otidji na VIDEO - i vidi sta pishe tamo OpenGL ili Software ?
 
Član
Učlanjen(a)
27.07.2009
Poruka
14
Ovako: AMD athlon(tm) 64 X2 Dual +4800 2.21 gHz---2 gb ram---GeForce 8600 gt 256 mb ovo je "kanta"
na kojj igram..:DDDDD Pise mi OpenGL...Ozbiljno ti kazem nista se ne menja..:p
 
Član
Učlanjen(a)
21.02.2011
Poruka
25
pa dobro solidna kanta :) jaci je od mog starog PC-a.. znaci do PCa recimo nije, moze proci sve,ali ako kucas komande u konzolu i nista se ne mijenja negdje je problem , cl_dynamiccrosshair 0 <-- ovo mora raditi, znaci kad pucas nisan se nece siriti,NISAN, metci ce letiti uokolo al nece nisan...

jesi probao ex_interp ? mjenjati ?


a mozes probati i sa instalacijom novom kantera,
Mozete samo skinuti patch od 44 MB i instalirati ga preko svog postojeceg CS-a:
cs-skini.me/cs
Skinite to i samo instalirajte preko svog CS-a gde se nalazi HL.exe i kad se instalacija zavrsi dobicete na desktopu ikonicu CS v42 i to je to.
Ako ne radi ovaj patch znaci da ti ne valja CS onda moras skinuti full cs v42 ovde ispod!

Ako imate krsh CS i ne radi vam patch onda skinite ceo v42 CS od 270 MB:
cs-skini.me/csfull - Clean CS 1.6 v42
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.07.2009
Poruka
14
E pa to NISAN leti kao da nista nisam kucao, a pise da je na nuli (0)...Nisam menjao taj ex_interp...:p E da odatle sam skinuo cs..:p
 
Član
Učlanjen(a)
21.02.2011
Poruka
25
ako pishe da je na nuli, to je DEFAULT pa ti ne znas ni komande ukucati ... : )

probaj jednom sa navodnicima i bez navodnika... cl_crosshaircolor "1000" itd itd...
 
Član
Učlanjen(a)
27.07.2009
Poruka
14
MA nikad nisam bio dobar sa konzolama..:p i njihovim pravljenjem...xD Ae pokusacu ali zasto color ??? Meni treba da se ne pomera a ne da bude u nekoj boji..:p
 
Natrag
Top