Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Corel Draw X4 instalacija

Diskusija u 'Domaći Tutorijali' započeta od boki71, 25.04.2010.

1. boki71

boki71 Uz duplu Anu... Administrator

Zahvala:
    4.404
    Zbog ucestalih problema oko instalacije programa Corel Draw X4 evo nacina kako to i obaviti....

Program imate na adresi....

:download:

Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!

Posto downloadovali program i raspakovali iz rara,sada mozemo krenuti i u instalaciju istog...U raspakovanom folderu trebabo razlikovati dve stvari..Setup fajl instalacije i krek fajlove (u ovom slucaju .dll fajlove) koje cemo na kraju instalacije a pre startovanja programa upotrebiti da i registrujemo isti...Idemo redom....

Dupli klik misa na instalacioni fajl...broj 1

Sacekajte ocitavanje instalacije......

Cekirajte misem da prihvatate uslove licence.....broj 2 a zatim kliknite misem na Next.....broj 3

U novom prozoru iscekirajte I do not have a serial number and want to try the product...(da cete naknadno upisati serijski broj)...broj 4 a zatim kliknite misem na Next....broj 5

Zatim u novom prozoru kliknite na Instal Now.....broj 6

Instalacija u toku.......

Po zavrsetku instalacije kliknite na Finish..broj 7

Sada idemo dalje u krekovanje (registrovanje) programa......U downloadovanom fajlu pronadjite pored instalacionog fajla tri .dll (krek) fajla obelezite ih misem a zatim kliknite desnim klikom misa te u padajucem meniju takodje kliknite na Copy......broj 8

Odite u vasem racunaru u instalaciju programa Corel Draw otprilike to bi bilo na adresi C:\Program Files\Corel\CorelDRAW Graphics Suite X4\Programs
    te posto otvorili folder Programs,desni klik misa te u padajucem meniju kliknite misem na Paste (klasicno kopiranje fajlova)...broj 9

U novom prozoru pitace vas dali zelite da zamenite postojece .dll fajlove.Kliknucete misem na Yes to All....broj 10

Posto krekovali,sada mozemo i startovati program.Dupli klik misa u istom folderu na ikonu CorelDRW.exe....broj 11

Program je uspesno startovan.......

Te u gornjem meniju programa mozemo se uveriti u registraciju istog klikom misa na Help a zatim u padajucem meniju i na About Corel Draw....

Poslednja izmena: 23.02.2011
  2. buki01

buki01 Član

Zahvala:
    0
    sve sam uradio kao u objasnjenju i lepo je radio ali devojka mi je pokupila sp2 nadogradnju i opet mi trazi seriski i aktivacioni jer je trajal istekao. dali postoji lek (krek) ?

3. boki71

Zahvala:
    4.404

Ako ti je trajal istekao.....nekim od uninstaler programa jednostavno ga obrisi...sto ce ocistiti naravno tragove i iz registra(recimo Your Uninstaller!)...pa zatim instaliraj ponovo i krekuj na gore navedeni nacin...i neces imati problema.....

4. gojamani

gojamani Član

Zahvala:
    0
    kako sa x5

Dali može corel x5 na isti način da se krekuje .Imam krek al kad sve uradim radi ali i dalje prijavljuje da mi je ostalo recimo jos 23 dana do isteka
    sustinska razlika je sto ja u creku za x5 nemam tri dll fajla već jedan i plus neki RemoveProtexis.cmd
    kako sa time.
    Hvala unapred .Inače tvoje slikovno obljašnjenje je fenomenalno.

5. adakobra

adakobra Član

Zahvala:
    0
    Hvala Boki71

6. boki71

Zahvala:
    4.404
    Razlikuje se krekovanje kod cetvorke i petice.......

Install Corel X5
    Copy PsiKey.dll From Crack Folder And Paste It Into Your Installed Directory

7. komark

komark Član

Zahvala:
    0
    Koliko su zahtevni X4 i X5 po pitanju graficke kartice, memorije i procesora..

8. starpinokio

starpinokio Član

Zahvala:
    0
    Hvala Serbianforumu na ovako temeljitoj i grafički odlično prikazanoj instalaciji. Prije Corela x4 imao sam probni x5 i mogu vam reći da nisam primjetio nikakvu razliku barem što se tiće DRAW-a.

9. boki71

Zahvala:
    4.404
    Za X4 minimum.......

• Windows Vista Home Basic, Home Premium, Ultimate, and Business (32 Bit and 64 Bit) or Windows XP Home, Professional, Media Edition, 64-Bit or Tablet PC Edition (with latest Service Pack and Critical Updates)
    • Pentium III, 800 MHz or AMD Athlon XP
    • 512 MB RAM
    • Mouse or tablet
    • 1024 x 768 screen resolution (768 x 1024 on a Tablet PC)
    • DVD-ROM drive
    • 370 MB hard disk space (CorelDRAW X4 only; more space will be required for other suite applications)
    X5 minimum......

• Microsoft® Windows® 7, Windows Vista®, Windows® XP, with latest service packs installed (32-bit or 64-bit editions)
    • Intel® Pentium® 4, AMD Athlon™ 64 or AMD Opteron™
    • 1 GB RAM
    • 750 MB hard disk space (1 GB for typical installation without content). Up to 6GB needed to install extra content
    • Mouse or tablet
    • 1024 x 768 screen resolution (768 x 1024 on a Tablet PC)
    • DVD drive
    • Microsoft® Internet Explorer® 7 or higher

10. boki71

Zahvala:
    4.404
    U sustini ima nekih neznatnih poboljsanja ali nista posebno vredno price.......Bar ja nisam primetio.......

Preporučite stranicu