CoPilot live Premium Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
CoPilot GPS 10.2.0.116

Instalisite se sa Premium ID.
Ako imate prethodno kreiran Premium ID mozete ga koristiti i pri ovoj instalaciji.

Kako kreirati Premium ID imate ovdje - Kako napraviti Premium ID - dozivotnu licencu
Instalisite aplikaciju, ukljucite WiFi, registrujte se sa ID, skinite mape, glasove...

Apk

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
CoPilot GPS 10.2.0.121
Instalisite se sa Premium ID.
Ako imate prethodno kreiran Premium ID mozete ga koristiti i pri ovoj instalaciji.

Kako kreirati Premium ID imate ovdje - Kako napraviti Premium ID - dozivotnu licencu
Instalisite aplikaciju, ukljucite WiFi, registrujte se sa ID, skinite mape, glasove...

Apk
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
NOVO
Nove mape 2016.Q3 dostupne.
Preuzmite ih iz navigacije.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
CoPilot GPS 10.2.0.138
Instalisite se sa Premium ID.
Ako imate prethodno kreiran Premium ID mozete ga koristiti i pri ovoj instalaciji.

Kako kreirati Premium ID imate ovdje - Kako napraviti Premium ID - dozivotnu licencu
Instalisite aplikaciju, ukljucite WiFi, registrujte se sa ID, skinite mape, glasove...

Apk
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
381
Upravo se azurirao na 10.2.0.139. Na prvi pogled ne vidim neka poboljsanja. Mozda ce se primetiti kad budem detaljnije pogledao.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
CoPilot GPS 10.2.0.149
Instalisite se sa Premium ID.
Ako imate prethodno kreiran Premium ID mozete ga koristiti i pri ovoj instalaciji.

Kako kreirati Premium ID imate ovdje - Kako napraviti Premium ID - dozivotnu licencu
Instalisite aplikaciju, ukljucite WiFi, registrujte se sa ID, skinite mape, glasove...

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
920
CoPilot apdejt 10.2.0.153
Funkcija CommuteMe

Na Play Store je raspoloživ apdejt čija je verzija 10.2.0.153
Ja sam direktno sa marketa ažurirao novu verziju preko postojeće 149. Nema potrebe za novom instalacijom. Naravno, aplikacija pamti Premium ID registraciju.
Dva dana sam koristio ovu navigaciju i evo nekih utisaka. Rutiranje je standardno, rerutiranje mi se ne dopada jer insistira na vraćanju na izabranu putanju. Slike vraćanja su u prilogu.
Zanimljiva mi je funkcija koju do sada nisam probao, CommuteMe. Ona pamti putanju do posla ili do kuće, i to u različito vreme za različite dane. Juče sam vozio i upamćena je ruta koju sam ja izabrao, bez obzira što je navigacija nudila svoju. Za ovu funkciju nije potreban internet. Nisam primetio da Traffic funkcioniše iako se vidi da je desna uspravna linija svetlije zelene boje ako je uključen prenos podataka. Možda je razlog i taj što se može podesiti da se samo "oglasi" ako je kašnjenje veće od najmanjeg vremena, od 15 minuta.

Commute.jpg


Na slici se može videti kako navigacija upozorava da će biti upamćena ruta do kuće. Na taj naćin sam juče upamtio put do posla, slika u prilogu "CommuteMe ruta". Ponuđena ruta se razlikuje, slika "Put do posla koji Nav nudi". Tako me je jutros navigacija vodila istim putem kojim sam vozio juče. Da li ova funkcija ima neki praktični značaj, možete sami zaključiti. Možda da, a možda i ne preveliki...U svakom slučaju je interesantna opcija...
Pomenuta zelena linija po desnoj ivici bi trebalo da predstavlja preostali put. Međutim, grafički nije baš najsjajnije rešeno. Ne može se uočiti kao kod drugih navigacija koliko smo prešli a koliko je ostalo. To se vidi tek pažljivim gledanjem u brojke sa strane. Put je na početku 15km, pa se smanjuje preostali deo, slike "Put do kuce XY km". Na slici "Put do kuce 7 km" se vidi da su predviđene i saobraćajne kamere. Ima ih znatno više od realno postavljenih. Recimo, pojavljuje se kod Miloševog konaka a tu nema nijedne kamere...
Mapa je, kako je i na forumu objavljeno ažurirana i sada je verzija 2016.03. Taj podatak se vidi na slici "Verzija 153". To su mape, koliko mi se čini, na nivou iGO 2016.Q3. Nema problema sa pretragom gradova po imenu. Nema ni nekadašnjeg problema sa traženjem ulice u gradu sa više opština. Dovoljno je da upišem Beograd ili Niš i aplikacija će intuitivno ponuditi ulicu koju želim da izaberem kao adresu. Ovo je veliko poboljšanje. Ranije se nije mogla naći adresa ako se ne zna na kojoj opštini je tražena ulica a to je bilo dosta problematično...

 

Prilozi

  • CommuteMe ruta.jpg
    CommuteMe ruta.jpg
    94,2 KB · Pregleda: 13
  • CommuteMe dani.jpg
    CommuteMe dani.jpg
    46 KB · Pregleda: 15
  • CommuteMe sati.jpg
    CommuteMe sati.jpg
    44,3 KB · Pregleda: 15
  • Poi.jpg
    Poi.jpg
    83,5 KB · Pregleda: 15
  • Verzija 153.jpg
    Verzija 153.jpg
    100,5 KB · Pregleda: 15
  • Put do kuce 15 km.jpg
    Put do kuce 15 km.jpg
    69,5 KB · Pregleda: 14
  • Put do kuce 10 km.jpg
    Put do kuce 10 km.jpg
    74,9 KB · Pregleda: 14
  • Put do kuce 7 km.jpg
    Put do kuce 7 km.jpg
    75,9 KB · Pregleda: 17
  • Vracanje 1.jpg
    Vracanje 1.jpg
    92,3 KB · Pregleda: 16
  • Put do posla koji Nav nudi.jpg
    Put do posla koji Nav nudi.jpg
    92,4 KB · Pregleda: 14
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Drustvo...
Prvi put instaliram CoPilot i totalno mi je nepoznata ali reko da probam.
Instalirao sam Europe Premium lic registrovao sa eMail adresom i dobio povratni eMail na tu istu adresu da sam se pridruzio zajednizi itd.
Problem se javi kada instaliram CoPilot GPS sa nekog od linkova ovde ili sa GooglePlayStore i kakda probam da se prijavim u navigaciji, dobijem sledecu gresku:
Screenshot_20170125-151814.png
Kada probam da se prijavim sa CoPilot Live EU Full prijavi me bez problema sa tom istom eMail adresom i sifrom i cak mi ponudi da skinem i kartu europe sto sam i uradio ali nikako da proradi ova CoPilot GPS. Ako probam ponovo da kreiram isti profil gobijem info da sam vec naparavio profil.
Ima li iko pojma gde gresim. Unapred Hvala...
 
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
920
@pera.simic, čini mi se da sam imao nekada sličnu situaciju kao što je ova sa tvoje slike. Probaj da tapneš na "Forgot your password". Koliko se sećam, poslaće ti novi pasvord na isti mejl i sa njime ćeš, nadam se, uspešno izvršiti PRIJAVU. Ovih dana sam na 2 telefona instalirao i svuda je prolazila ista mejl adresa i ista lozinka. Da napomenem, to su podaci kojima sam se registrovao za verziju CoPilot Live EU Full tj. verzija 9.4.0.144

EDIT
Brzo sam odgovori ali sam sada tek primetio sadržaj poruke. Ne znam koje to karaktere koristiš a "da ih oni ne podržavaju". To je malo čudno a Google ih prihvata... U tom slučaju, možda da napraviš novu prijavu. Ipak ovakvu poruku nikada nisam imao. Obično je pisalo da mi je "pogrešna mejl adresa ili lozinka" a pre toga su isti podaci bili za Full verziju OK...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top