Čitanje kao afrodizijak

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Pa šta, meni ga je poslao prije 32 godine. Doduše, kolača nije bilo al' su znali past' ćevapi i pivo. Vjeruj mi Crvendać, ništa mi se loše nije dogodilo tako da možeš slobodno prihvatiti ponudu.

Hvala ti, mada nisam ni mislila da će mi se dogoditi nešto loše, Lapidus mi je ovde jedan od dražih prijatelja. :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
хвала ти, реконтро, знам ја то, али то важи обострано.
остало захтева мало текста.
морам да кажем: немојте дизати толику прашину око овог кроз шалу упућеног пријатељског позива на кафу. ја на сф већ имам једну дивну пријатељицу, која једино није из мог града, па не могу овако да се дружим са њом. а има ту и неколико људи са којима мислим да би било стварно пријатно дружити се, али важи иста ствар. али ово није клуб за класично дружење, ни фортуна.
поздрављам све учеснике у овој причи, али ко што рече црвендаћ, хајде да се вратимо теми.
Ma ja se samo zezam, to je jedini razlog moje posete forumu, da malo zabavim ljude, d se opuste, mozda nešto i nauče :)!
 
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
306
нема фрке, реконтро. ти и ја смо другари и овако и онако. све је у реду. само ја опет немам плаво дугменце.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Evo,ja imam "plavo dugmence" pa cu vam "priskociti u pomoc" smile3
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Narode, svi ste mi jako dragi, ali moram ponovo da opomenem - TEMA!
Još niko od vas nije napisao kako glasovi nekih Vama "zanimljivih" osoba deluju na Vaša čula... :)
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Nemo da se "ljutiš" Crvendać...
Meni je najlepše da čitam kad tema nenadano i ničim izazvano ode u "nepoznatom" smeru...
Al aj na temu da mi ne obereš uši...A imala bi da ih bereš, veruj mi...:)
Meni je glas nekako uvek bio fascinantniji doživljaj nego npr boja očiju...Padao sam na stražnji nisko težišni deo tela skoro uvek... Naravno da ni što reče Subkontra (morao sam da ga unapredim ne zamerite) matori "išlifovani" Čarls nije omanuo, ali kad se spoji
glas i stas doživljava se fras... Još kad preko dođe i duša tanana, pa sreći nema kraja...
Tu je i interesantno da u životu koristimo pojam "boja" glasa...To samo potvrđuje da je glas ČUDO...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Nemo da se "ljutiš" Crvendać...
Meni je najlepše da čitam kad tema nenadano i ničim izazvano ode u "nepoznatom" smeru...
Al aj na temu da mi ne obereš uši...A imala bi da ih bereš, veruj mi...:)
Meni je glas nekako uvek bio fascinantniji doživljaj nego npr boja očiju...Padao sam na stražnji nisko težišni deo tela skoro uvek... Naravno da ni što reče Subkontra (morao sam da ga unapredim ne zamerite) matori "išlifovani" Čarls nije omanuo, ali kad se spoji
glas i stas doživljava se fras... Još kad preko dođe i duša tanana, pa sreći nema kraja...
Tu je i interesantno da u životu koristimo pojam "boja" glasa...To samo potvrđuje da je glas ČUDO...

Crazy, divan si, hvala! Konačno da se neko izjasni i to čak i poetski! :)
A ono zbog čega bih imala da ti "oberem uši" možeš da mi pošalješ i na PP, pošto se ovde već sasvim dovoljno skrenulo s teme, što je, na žalost, zabranjeno, pa ja kao urednik moram da opominjem. :roll:
 
Natrag
Top