ČISTA i NEČISTA HRANA (3.Mojs.11) - Da li i dalje važi za Hrišćane?

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Koji stih koji podrzava nase ucenje?
Ako mislis onaj savet apostola sa sabora u Jerusalimu, taj savet je dat u odnosu na starozavetni obredni zakon o prinosenju zrtava, i obrezanju, posto su Fariseji govorili da Hriscani treba da se obrezuju, i da prinose zrtve, i praznuju starozavetne praznike.

Jos nesto.
Neumesno je sa vase strane upucivati na taj apostolski sabor i na njegove zakljucke, jer se vi i vase crkve toga ne pridrzavaju, vec su kasnije uvele gomilu novotarija koje nisu praktikovali ni Hristos ni apostoli, ni prva crkva.

MI mozemo da se pozovemo na njega, i da vama kazemo sta su apostoli govorili - sta treba ciniti, a da ste vi i vase crkve kasnije uveli nebiblijsku tradiciju"

Preispitaj svoje postenje, i ne prikrivaj dela "svoje" crkve, a sa druge strane da nas osudjujes za navodno nebiblijsko ucenje, trazeci iglu u plastu sena, na ustrp gomile vasih nebiblijskih ucenja, obicaja, tradicionalnih verovanja.. itd..
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ti si nebitan kao i svinja i zec..
U zadnjem postu se slozim s vama a vi i dalje napadate. To je dokaz fanatizma.

Ko da sam ja rekao da sam bitan. Za tebe je zdrava nauka fanatizam ima o tome u Bibliji.

Kada neće slušati zdrave nauke i kada će im ta nauka biti ludost.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ko da sam ja rekao da sam bitan. Za tebe je zdrava nauka fanatizam ima o tome u Bibliji.

Kada neće slušati zdrave nauke i kada će im ta nauka biti ludost.

Jesam se ja lepo slozio sa vama?

Cuj zdrava nauka je da napadas onoga ko se sa tobom slaze? Ludost!

Bolesno je to sto ti pises...

Jesi ti nebitan, zaista.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
On
Ne pomaze ovde , samo Bog.
Al i on je izgleda digao ruke od vas.

Ja pisao u tvoju korist, a ti me napadas.

Onda ponovi, mozda sam propustio taj komentar.

Nije Bog digao ruke od mene, jer ja zajednicu sa Bogom i pored svega odrzavam, a ti zelis da me prikazes kao nekoga ko ne govori u Bozje ime, koji sam najgori bezboznik, i koji nemam veze sa Bogom.

Mire, Mire..
 
Natrag
Top