Ciscenje memorije računara bez restartovanja

Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.291
zavisi, koliki ti je hard disk? ma nije to bitno sto neki imaju po 40-50gb, sve zavisi od kapaciteta. imam i ja 50gb c particiju, al zato mi je d 180gb :D ja bih mogao smanjiti d particiju, a povecati c al nemam potrebe, ovo mi je sasvim dovoljno
O tome pricam,hard disk je ukupno 180giga,sto je meni za sada dovoljno,od toga je na C bilo 20,kada sam prelazio na Windows7 verovatno nije dobro obrisan stari OS ili vec sta,polako mi se smanjuje C,plasim se da cu doci u situaciju(jbg uvek neka situacija) da to nije dovoljno.Zato sam mislio da ako je moguce prebacim dvadesetak giga.
Kolega stafamu,obrisao sam to,svejedno hvala na odgovoru i dobroj volji,pozdrav za obojicu:)
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.291
Sta su radili u servisu ne znam,sada sam pogledao folder gde je Windows,zauzece je oko 13 giga.To je to zar ne?:(
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
treba da pise windows old, a ja nevidim pa ti nemogu tacno reci.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ostavi dok radi , kad pocne da zeza onda obaraj, ja npr. obaram sa bootabilnim xp-om .
namjestim particije i formatiram , poslije formatiranja izvadim xp i ubacim bootabilnu sedmicu i restartam komp. instaliram sedmicu i dalje znas i sam kako ide. starinski al, ucinkovito.
 
Natrag
Top