Četvrtina žena starijih od 35 bez seksa

Član
Učlanjen(a)
06.09.2010
Poruka
21
pa ne baš mihajlo.... :mrgreen:

Ja imam prijateljicu koja ima koju godinu više od 35, i koja godinama nije u vezi niti ima seksualne odnose, već se na neki čudan način zadovoljava sa par pogleda i razvija filmove u glavi... Bez ikakvog kontakta sa dotičnim.
A inače je poštena, tradicionalno vaspitana ali ne preterano... Recimo da je normalna osoba (manje više :mrgreen:)...
Ne znam da li je ona pojedinačni slučaj ili je ovaj gore navedeni tekst tačan, ali mora da ima tu nešto kad se zdrava žena od skoro 40 godina oseća ispunjenom ako je dotični uputio šarmantan pogled. To je jedna potpuna fizička apsitencija, dok psihu zadovoljavaju za 21. Vek - apsolutno nedovoljni pojmovi, tipa: Pogled ili status na fejsbuku.
Inače je lepa žena u pitanju. I inteligentna.
U čemu je fazon, ne znam. Iako je poznajem od svoje 5. Godine života.
Da li vi muškarci umete kako treba da priđete takvim ženama?

šta treba gajgerov brojač da vidimo šta je njoj u glavi? Strašno, takva je i jedna moja prijateljica a i nos joj melo strči ka nebu pa... Inače je i više nego ok ali za početak veze čeka princa na belom konju a njoj je već 37...
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
49
Pa nesto me ni ne cudi ta apstinencija ako to tako mozemo nazvati.Imam utisak da i dosta mladji ljudi nemaju bas neki seksualni zivot i da se cak delimo na one koji to zadovoljstvo imaju prilicno cesto i one totalno suprotne?
 
Natrag
Top