Četvrtina žena starijih od 35 bez seksa

Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Gdje su? Gdje suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu?



Takve žene imaju dva problema. Sebe i njega.
Sebe zato što su do tog doba izgradile nekakav život s kojim su zadovoljne (stan, posao, karijera,navike) i ne žele tu svoju sigurnost riskirati.
Njega zato što su se vršnjaci poženili, ostali su isti takvi neoženjeni muškarci, ili razvedeni ili mlađi.
Ima se tu još toga dodavati, samo sam nabacio "teze" za diskusiju.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Gdje su? Gdje suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu?



Takve žene imaju dva problema. Sebe i njega.
Sebe zato što su do tog doba izgradile nekakav život s kojim su zadovoljne (stan, posao, karijera,navike) i ne žele tu svoju sigurnost riskirati.

Da. Ali, zar ne dođe valjda u svačijem životu nekad sve to do neke tačke kulminacije kad sigurnost prosto dosadi... i kad neko odluči konačno, nešto da menja. Ja ne mogu da shvatim da osoba može propustiti toliko stvari, iznova i iznova, iz godine u godinu, samo zarad sigurnosti... pa kakva god ona bila. Zar ne bi trebalo jednom rizikovati? Bar jednom? Pogotovo ako ti je godinama loše i ako si nezadovoljan.


Njega zato što su se vršnjaci poženili, ostali su isti takvi neoženjeni muškarci, ili razvedeni ili mlađi.
Ima se tu još toga dodavati, samo sam nabacio "teze" za diskusiju.

Ma ima muškaraca, kako ne... ali izgleda ne umeju da prepoznaju signale... Kako to da muškarci ne prilaze ženi koja lepo izgleda a koja je single? I koja pritom, nije ni malo antipatična na prvu loptu, naprotiv.
Šta vas to sprečava?
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Ne, mislim da nije to u pitanju...

Društvene mreže, forumi, uopšte online druženja su postala aktuelnija po pitanju prilaska ženama, a razlog za to je što delimično nema straha od odbijanja u smislu da je morate pogledati u oči kad doživite "poraz"... U RL su se ljudi odaljili jedni od drugih, lakše im je na ovaj način... U online svetu lakše se približiti, lakše je čak i napisati nego reći...
Verovatno da čim osetite da treba prosuti samo malo šarma ili truda oko osobe iz RL, automatski se smorite i pomislite: ma ko će oko ovoga da se cima, lakše mi je poslati virtueni buket nekoj cici na fb, ili slično...ako klikne na "ignore" samo ću preskočiti i krenuti dalje, šta me briga...
Ne znam.. ali vidim da sve manje ima zdravog muvanja, prilaženja.... Šta vas odbija da priđete ženi na bilo koji način?
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Društvene mreže, forumi, uopšte online druženja su postala aktuelnija po pitanju prilaska ženama, a razlog za to je što delimično nema straha od odbijanja u smislu da je morate pogledati u oči kad doživite "poraz"...

Ali taj strah je uvek prisutan Sania. Uvek ima straha prići zgodnoj, lepoj samoj devojci jer uvek postoji pitanje "A šta ako me odbije" ili fraza "Ma gde sam ja za nju, vidi je kao avion a pogledaj ja našta ličim" i slične stvari ....
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Neke zene su mozda samo pristalice onog, bolje biti sam, nego sa nekim koji mi ne odgovara...ili se mozda umorila od trazenja onog " pravog ...Ko zna...:dntknw:...Steta je gubiti najlepse dane svoga zivota na taj nacin, kad jos imaju vremena za sve ..za decu..porodicu....zivot u dvoje....
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Ali taj strah je uvek prisutan Sania. Uvek ima straha prići zgodnoj, lepoj samoj devojci jer uvek postoji pitanje "A šta ako me odbije" ili fraza "Ma gde sam ja za nju, vidi je kao avion a pogledaj ja našta ličim" i slične stvari ....

Ali kako ne razumete da devojkama uopšte nije bitan izgled! :) Retke su one baš, baš toliko plitke da samo to gledaju... Harizma, šarm, duhovitost, originalnost... to je ono što se ceni i traži. I baš slušam u poslednje vreme, toliko je usamljenih i momaka i devojaka, i svi se žale...a niko nikome ne prilazi... Možda da malo ostavimo predrasude po strani i pustimo ljude da nam se otvore? Da im damo šansu? I da se mi otvorimo njima?...

@nency

Velika je šteta.... :( Pogotovo ako žena sasvim lepo izgleda za svoje godine, a pritom nije glupa... ima naravno svoje mane, ali ko ih nema?! Moram ovu drugaricu da udam podhitno :) Smisliću nešto.
 
Član
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
77
Nisam iznenađen zato što su u pitanju Englezi. Najgori narod na svetu. Pogan, škrt, samoživ...
A ima jedan detalj koji nedostaje u priči. U pitanju je sex sa muškarcem. Bio sam u jednom sex šopu na Pikadili skveru i iznenadio se koliko je unutra bilo žena srednjih godina.
Veštački penisi su opremljeni elektronikom, daljinskim upravljačima...Dovedeni do savršenstva...
Možda je u tome ključ ankete.
 
Natrag
Top