Ćelavo je seksi

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Ćelavo je seksi

Ćelavi muškarci prave munje u krevetu, kažu žene, a tipovi očekuju obrijane partnerke

2840.jpg


Izvor: Domino magazin



Ćelavi muškarci su bolji u krevetu i čak njihovo umeće zaslužuje najviše ocene, pokazalo je novo istraživanje koje je sprovela kompanija Wilkinson. Devojke kažu da ćelavi muškarci znaju znanje kad je seks u pitanju. Dve trećine žena veruje da bi muškarci bili još atraktivniji u krevetu kad bi obrijali dlake sa tela kao što ih uklanjaju s lica. Što i ne čudi pošto je istraživanje platila firma koja pravi, eto baš čudna koincidencija, žilete za brijanje. Čak 80 posto žena priznalo je da priželjkuje da muškarci briju i pazuh, a 75 posto muškaraca kaže je da im je draži seks sa ženama bez dlačica ili sa brazilskom "frizurom".




 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ćelavi muškarci su bolji u krevetu i čak njihovo umeće zaslužuje najviše ocene, pokazalo je novo istraživanje koje je sprovela kompanija Wilkinson.
Joj humora! Kompanija za proizvodnju žileta i "opreme" za brijanje sprovela istraživanje, i naravno, rezultati su poznati! Proizvođač piva da pravi istraživanje, najbolji ljubavnici bile bi pivopije, žene vole pivske stomake i miris piva i znoja! Da je u pitanju proizvođač pilećih proizvoda, "živa vatra" bi bili samo njihovi konzumenti! Negde sam pročitao istraživanje fabrike za izradu otirača, kažu ljudi da koji muškarac obriše noge ispred vrata o njihov otirač, tom ni jedna žena ne može odoleti, dovoljno je samo da ga vidi da nastane plima sreće, strasti i zadovoljstva!
:lol::lol::lol:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Re, možda jeste smešno što su baš oni platili istraživanje pa su rezultati takvi, ali, veruj mi da u ovim rečima ima mnogo istine... provereno... više puta... :red:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Zaboravih nešto. Predpostavljam da u ove ćelave "upadaju" samo oni što su obrijali glavu (po mogućnosti Wilkinson brijačem), ljudi koji su prirodnim putem ostali bez kose se tu ne računaju...
crvendać-Ne znam, možda je u pitanju samo "koincidencija slučajnosti"? :lol: Vidi, ja bih razmišljao ovako. Ljudi koji briju glave su možda agresivniji, buntovniji, "življi", sa viškom hormona, a tebi se to npr. sviđa?! Navodim samo svoje razmišljanje, primer, bez uvrede... :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Ne Re, u pitanju su bili oni koji su kosu prirodnim putem izgubili ili bili u fazi gubljenja kose. Ne sviđaju mi se oni koji glavu briju iz fazona, zbog dokazivanja muževnosti ili ne znam čega... ja pričam o pravim ćelavcima, najčešće izuzetno nežnim i finim momcima... :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Onda u redu, da pročitam jedno "istraživanje" koje ima smisla, i da čujem da tako nešto "radi" u praksi! Ipak neka hemija u organizmu dovodi do toga, predpostavljam... :dntknw:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Naravno... višak hormona im oduzima kosu, ali seksipilnost ne.
Zato mnoge žene vole ćelavce... :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Ma to traje neko vreme, dok ne prihvate sebe i shvate da im kosa i ne treba. :)
Najgori su ti što se stide, prebacuju kosu preko ćele, nose umetke i perike... kad već odlazi, skini sve i hodaj ponosno. Time ćeš privući mnogo više žena. :)
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
"Ćelavi muškarci su bolji u krevetu i čak njihovo umeće zaslužuje najviše ocene, pokazalo je novo istraživanje koje je sprovela kompanija Wilkinson"
Yeah right...
Rekontra je sve rekao... :)
 
Natrag
Top