CCleaner stvara hiljade praznih foldera

Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Jole me uvek zezne, ja se pa taman zaradova da je proces bio uspesan sa Torgandovim uputstvom, al dok ne nadjemo neko opipljivije resenje, vrati se na prethodnu stranu, pa pogledaj drugu slicicu od Komsija76. Onde u opciji "include", dadaj liniju
C:\Users\Svrca\AppData\Local\Microsoft\Internet Explorer\DOMStore
ako ti je tamo to...
, al odprilike znas sta sam hteo. Za svali slucaj bekapuj onaj fajlic sto se zove index.
Ja sam ovo probao sa nekim Test folderom da vidim kako radi i radi, verovatno ce kod tebe da ostanu par tih sumnjivih foldera, ali nikako nekoliko hiljada.
Bar se nadam. Hehe, pazi samo da ne wipujes ceo drajv. Kad se ciscenje zavrsi u logu ces moci videti i to Custom brisanje.
P.C ...u opciji Exclude, dodaj onaj index da ga brisanje preskoci.
 
V

Vitrinaš

Postoji li neki drugi program namijenjen za brisanje tih fajlova ili je to jedini.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Postoji li neki drugi program namijenjen za brisanje tih fajlova ili je to jedini.
Postoji gomila, samo se CCleaner pokazao najbezbednijim. Mnoge stvari sto se za dzabe nude okolo sadrze u sebi razne reklame, spijunske zezancije i slicno. Povremeno ukljucim Privacy Eraser Pro, da temeljno oguli sistem, ali mi se ne svidja sto trazi izlaz na net, pa ga ne bih preporucio.
Evo ovde ima neki programi, al na tvoju odgovornost
Kod:
[URL="http://filehippo.com/download_privacy_eraser_free/"]Privacy_eraser_free-klik[/URL]
[URL="http://filehippo.com/download_free_internet_window_washer/"]Internet_window_washer-klik[/URL]
ili u gugle upisi best Privacy cleaner i mora nesto iskoci. Postoji jos jedan program za surf, al ne znam kolko si vican kompjuterizmu, zbog manipulacije istim?
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Onde u opciji "include", dadaj liniju
C:\Users\Svrca\AppData\Local\Microsoft\Internet Explorer\DOMStore

Isprobao sam prvog dana i sve je isto, sa ubacenom putanjom ili bez nje. Index takodje ne igra nikakvu ulogu. Ko resi problem ima pice od mene. Makar ga poslao post expressom.

.
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Najnoviji nalaz...

U glavnom prozoru CC odcekirati opciju "SYSTEM - DNS Cache" i folderi se vise nece stvarati! :)

"Losa strana" je to sto CC nece vise cistiti DNS cash ali on je po defaultu ogranicen na maksimalno 1MB i nije problem. Moguce ga je i iskljuciti u registru ali mislim da to nije mudro jer moze usporiti internet u nekim slucajevima.

EDIT: ....malo sutra! Evo ih opet! Sada nudim 2 pica!
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Nadiru,kad im se najmanje nadas.Tako sam i ja dugo pokusao da im se oduprem.Ono sto ne ocisti CC.Udjem u Temp folder i pobrisem sve sto moze.Ima neki i nece,pa koristim Unlocker i sa njim pocistim sve.Budem miran neko vreme,ali kao pogledam u C particiju,da se iz dana u dan smanjuje,nekad duze potraje i ne bude problema,a nema par dana uzastopce moram tosve odraditi.Sta je tu je.Valjda cu naci neki Win. da ne puni toliko temp folder.Sa starijim verzijama nije bilo problema toliko.
 
Natrag
Top