Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Pominjalo te više forumaša, uključujući i mene, zapitkivali što te nema... yes3 Tako da ti je jasno da se neprisustvo tebe, kao vrlo važnog nemaster člana, osetilo, naročito u sferama četovanja, razmena misli, ideja itd... yes3 :)


(pa se ti usudi posle ovog saznanja da opet "pobegneš" na par meseci) :rofl2:
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
e bas lepo cuti..hvaala drugariii:) sad sam se zazelela foruma:)..bicu tu,nadam se:))..iako kao da sam prvi put..sve je sarenije i preglednije..yes3
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Opušteno, kad stigneš (al bre nemoj više da "nestaješ" na toliko dugo). :)


Baš mi je drago da si se pojavila, a sad odoh na spavanje. ;) Pozdrav, Meno, do neke druge prilike. :hi:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Sudeći po ovih nekoliko postova, ti si nestala kad sam se ja integrisao u forum. I zato su me oni svi primili, što je bilo slobodno mesto... ;) To je sigurno Dum napravila računicu.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
hehhe,,dobro da nije paklena pomorandza:))...znaci taako ivanjuska:))..e sad se bojim da se vidim s njom....taman mislila da joj banem i cestitam n.g.;)...alii malo cu da izvidim odavde kako je raspolozena:)))

Pa gde si ti :acute:

Oprezno sa Ivanjuškom, raspust je završen škola se nastavlja tako da je realno očekivati da je bolje raspoložena ali nikad se ne zna :)
A šta je sa tobom? Jel još čitaš onu knjigu iz transakcione analize ;)
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Oprezno sa Ivanjuškom, raspust je završen škola se nastavlja tako da je realno očekivati da je bolje raspoložena ali nikad se ne zna :)

Čim je krenula škola,meni bolje.Nema te ljubavi kao što je majčinska.:this:
Ko pandur sa krompirima...kad dunem u pištaljku,razlaz.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
,
Pominjalo te više forumaša, uključujući i mene, zapitkivali što te nema... yes3 Tako da ti je jasno da se neprisustvo tebe, kao vrlo važnog nemaster člana, osetilo, naročito u sferama četovanja, razmena misli, ideja itd... yes3 :)


(pa se ti usudi posle ovog saznanja da opet "pobegneš" na par meseci) :rofl2:
A baš sam se pitala gde je Mena!yes3 Očarala nas i nestala! Vidiš ti tooo :bafghjd:druže Titooo? shout

e bas lepo cuti..hvaala drugariii:) sad sam se zazelela foruma:)..bicu tu,nadam se:))..iako kao da sam prvi put..sve je sarenije i preglednije..yes3
Nemoj, molim te, da se opet pitamo gde si!yes3:give_r:

Oprezno sa Ivanjuškom, raspust je završen škola se nastavlja tako da je realno očekivati da je bolje raspoložena ali nikad se ne zna :)
Death, nisam znala da je draga Ivanjuška tako nepredvidiva?! :dont-know:
A i ta škola je nezgodna stvar!:fool:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Čim je krenula škola,meni bolje.Nema te ljubavi kao što je majčinska.:this:
Ko pandur sa krompirima...kad dunem u pištaljku,razlaz.

Ja sam mislio da tako rade Zemunci mada opet ni panduri ne koriste napredniju logiku yes3
Ali kad treba da se zavede red emocije treba staviti na stranu :)

,
Death, nisam znala da je draga Ivanjuška tako nepredvidiva?! :dont-know:
A i ta škola je nezgodna stvar!:fool:

I više nego što možeš da zamisliš...kao Vojvođani njima je sve ravno... a u stvari je sve suprotno od toga :beee:
Ne znam Mars izgleda da sa Ivanjuškom deliš impresije :acute:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
I više nego što možeš da zamisliš...kao Vojvođani njima je sve ravno... a u stvari je sve suprotno od toga :beee:
Ne znam Mars izgleda da sa Ivanjuškom deliš impresije :acute:

A što Ivanjuška pravi savijaču :), jesi video? Ne smem mnogo da je hvalim, sad kad sam saznala za tu nezgodnu narav!:fool: Uobraziće se pa neće da se druži sa nama!
A impresije su... impresivne, može se reći "brdovite"! :lol:
:al:
 
Natrag
Top