Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Ćaskanje

Diskusija u 'Forum za spamere' započeta od sendi, 27.12.2011.

1. ljibok

ljibok Član

Zahvala:
    0
    Ubi nas globalno otopljavanje.U Novom Sadu danas videsmo prve pahulje neverovatno ali slutim da nam je to sve za ovu zimu.Kakva sumorna zima bez snega.Danas se napolju pingvini grbave u redu za čaj ,od hladnoće ovog vetra a sanjamo sneg i zimske radosti.

2. belja91

belja91 TMF Član

Zahvala:
    7
    Eno pisao sam o tome u tome u temi Na šta ste poslednje pomislili. I u Obrenovcu promakoše neke pahulje. Jedva stigoh da vidim, kol'ko je dugo padao sneg. U Ivanjici, recimo, 70cm snega. Znaš šta je to?! Kod nas ni jedan ne može da padne.

3. sendi

sendi Legend

Zahvala:
    15
    Neverovatno kako uvek vidi gde je pominjana... Verovatno ti je kljucna rec za pretragu "Dum" :lol:

Ona misli da zna
    Ona samo misli da zna.... :lol:

Posebno one nevidljive solje :lol:
    Aha... Pocinjem da sticem utisak da tebi realno vise znaci "savetovaliste" nego Pils Plus :lol:

Poslednja izmena od urednika: 05.12.2013
  4. mena7

mena7 Član

Zahvala:
    0
    pa dobro vece mena rece..hehehe..jooj ne mogu se snadjem..promenuo se skroz forumm:))

5. Tito Pulo

Tito Pulo Član

Zahvala:
    0
    To je pravi sportski duh, smejati se svojim biserima (šoljama koje "nestaju"). :lol: Bravo, Sendi. stink.

Pa vidi ko se to setio da svrati. :al: Desi, Mena, da li si to stvarno ti ili neka... opsena? stink.

6. mena7

mena7 Član

Zahvala:
    0
    ahahahhaa...ja glavom i bradom..:)..nego sto se ovo ovde modernizovaloo..hehehe..cak i obavestenja stizu..luudilo..pa eevo sam..ne znam ni ja gde sam sve bila..heeeee

7. Tito Pulo

Tito Pulo Član

Zahvala:
    0
    E, pa dobro je da si ti. stink.

Da, da, sve po poslednjoj modi. :D Stižu obaveštenja kad ti neko "udari" like (u donjem desnom uglu). yes3 Inače nisi mnogo propustila, ovde ti je Dan Mrmota uz povremene sitne modifikacije. yes3

Da ne zaboravim, "ogovarala" te Njuška kad smo pitali za tebe, kao nešto ma Mena pravi haos, ne može je niko uhvatiti, stalno je u pokretu... stink.

8. mena7

mena7 Član

Zahvala:
    0
    hehhe,,dobro da nije paklena pomorandza:))...znaci taako ivanjuska:))..e sad se bojim da se vidim s njom....taman mislila da joj banem i cestitam n.g.;)...alii malo cu da izvidim odavde kako je raspolozena:)))

9. Tito Pulo

Tito Pulo Član

Zahvala:
    0
    Možda je i taj, vidim da su se svi iznenada profinili, nema više delikvenata. :fool: Ma važno je da smo "u filmu", nije važno kojem. stink.

Reče Njuška da te željno isčekuje, a ti nikako da svratiš. yes3 Mada opet bolje proveri taj dan kako je raspoložena, za svaki slučaj. :D

10. mena7

mena7 Član

Zahvala:
    0
    heheehehe...vazno je da se okrece:))))....nego,jel se osetilo moje ne prisuustvo;)))...ili bez koga nema,bez njega se mooze:))).

Preporučite stranicu