Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Krenula sam da vidim šta sam sve propustila (ko je šta ćaskao:dont-know:) kad ono, imam šta da vidim, sve mi nešto poplavelo.
Da nije bilo Deatha opet bi negde zalutala! wacko2 Death morala sam samo tebe da gledam! yes3

Golden draga, čestitam ti a čestitam i tebi sine Beljo!:dghyog: I to sam propustila!sorry

Ih Mars za malo smo se mimoišli sinoć...
Ali u pravu si, samo se drži druženja sa mnom, to ti je najbolji putokaz yes3 :lol:

Ma biće to u redu, zaigraće se ovi iz stafa na njihovom četu pa ćemo mi "normalni" moći da se zezamo :dance2:

Čestitam Crvena na unapređenju...vraćam turu...danas sam ranije došao sa posla :lol:

1284235366Td2cSl.jpg
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Pozdrav :dance2:

:-o Morala sam da ubacim i ovaj smajli :blum3:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Čestitam Crvena na unapređenju
Što me štrecaš?! Kad kažeš crvena, pomislim na crvendać. Ovo je više Zlata...

:-o Morala sam da ubacim i ovaj smajli.
Nego simpatican smajli
Pa ono, jest simpatičan
i meni koji nisam naročito romantičan...

I moja tura:

Srbija-hrana-rakija.jpg


Ovolika rakija nije zdrava na prazan stomak:

gigi_prsut.jpg
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Ne pitaj šta forum može da učini za tebe, već šta ti možeš da učiniš za forum. yes3 Drugim rečima, daj ne zajebavaj nego briši dole u "Slobodne", Belja se smorio otkad si otišla. stink. (a i nisi skroz otišla, očigledno) :beee:
Tito, ti ne razumeš koliki je ona duševni bol pretrpela. Zems će morati neku nadoknadu da joj isplati...
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Tito, ti ne razumeš koliki je ona duševni bol pretrpela. Zems će morati neku nadoknadu da joj isplati...


Beljo, imam iskustva sa "forumskim odštetama", ovo bez par miliona ne može da prođe. yes3 Zato i apelujem da se smire strasti, da nam forum ne bankrotira. stink.


Biljo, imaj srca, vidiš kolika polemika oko tebe, nemoj da se uobraziš. :confused2:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Jao, nastavite ovde, "zrtvovala" sam se i kafa da vas saceka, posle Beljine rakije valjda ce biti potrebna :dtyste:

 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Jao, nastavite ovde, "zrtvovala" sam se i kafa da vas saceka, posle Beljine rakije valjda ce biti potrebna :dtyste:


Ali Bilja ignoriše "Ćaskanje", tvrdi pazar... ;) Ma, valjda će malo "gvirnuti"... :beee:


Kakva kafa, meni sad može samo Pils Plus, flaša se brzinom svetlosti prazni, požuri... :lol:
 
Natrag
Top