Call of Duty6 Modern Warfare2 Multi Player instrukcije

Član
Učlanjen(a)
09.04.2010
Poruka
189
Kako ne radi?????????????????
kod mene radi,kad ga BATA BAKI ošacuje mora da radi
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.01.2010
Poruka
7
e, odradio sam sve kako je pisalo ovde i startuje mi Zero Gear a ne COD6.. ?
2x sam proverio... da nisu provaili pa prepravili to na Steamu? :D
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
9
e adame oprosti nisan naša bia ovi forum do prije neki dan a vec duze vremena igram mw 2 mutliplayer takoder sa ton shemom koju si im ti da iman van samo obavjest za sve one koji to nisu napravili da van ima puno citera kao aimbot wallhack al neboj te se uvijek postoje hostovi ako nebudete nesto znali obratite se meni i adamu

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

evo ovako ljudi pogledaj te post pod brojem 7 koji je ADAM objavio i objavio vam je sve stranice sta trebate skinut i objasnia sta trebate napravit a ja cu van samo ponovit sta trebate napravit

za igrat multiplayer :
1.skinuti patch koji je adam dao link na postu 7
2.taj patch raspakirati ili extract u C:/program file/activision i tu raspakiraj te ili ako ste negdi drugdi instalirali igru
3.instaliraj te steam
4.u iwnet configuration napisite ime kakko se zelite zvat u igri
5 to je to
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
ljudi ne treba vam steam za ovo.samo skinite sve što sam već postavio,odradite kako sam napisao i pokrenite mw2 MP i igrajte.sve je lepo napisano
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2010
Poruka
189
Odlično radi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ala vera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
9
adame jednostavnije im je da izbrisu zero gear ili reinstaliraju steam i samo ono sta si im da neka kopiraju u activision/modern warafre 2 i zalijepe te pokrenu sa steamom i gotovo
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
9
e adame ako znas di mogu skinut a ne da kupujem novi pak mapa
Resurgence Pack DLC

molim te objavi mi link ovde na forumu ako ti nije problem

Dodato posle 5 Sati 35 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

adame ovo ti vise ne radi pogledaj sam
Hello, there.
You are seeing this message, because the AlterIWNet website is down.

This happened because you and your friends are impatient and refreshed the page every 5 seconds to see if the update is out.
The update is ready.
UPDATE GOT REMOVED DUE TO TOO MANY PEOPLE DOWNLOADING AND SUSPENDING OUR CACHE HOST, IT'LL BE BACK SOON

Instructions:

Extract the files in your main Modern Warfare 2 folder and run iw4mp.exe. This will start the auto-updater and it will download all the necessary files you need. If you experience any problems, use the chatroom link here.
The forums will come back in a few days after they are lightened.
Meanwhile, you can join us in the chatroom by clicking here.
Keep in mind a few rules - do not ask about the release date, do not PM the administrators about it either. This will only result in your ban or ignore.
Have a pleasant day.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.04.2010
Poruka
189
jel neko zna a li radi Call of Duty Multy Player preko abortiwnet-a,pošto poslednjih par dana nema nikod da igra
 
Natrag
Top