Budite avanturista: Uzbudljiva mesta na kojima možete imati seks

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Budite avanturista: Uzbudljiva mesta na kojima možete imati seks

Lokacija i okruženje veoma su bitni za uspešan i uzbudljiv seks, naročito za žene. Nova lokacija sa sobom nosi novo iskustvo i uzbuđenje. Ove lokacije bi trebalo da isprobate sa svojim partnerom. Bitno je samo da odaberete pravi trenutak.

cQYAsYt.jpg

Izađite iz spavaće sobe: Malo uzbuđenja osvežiće vaš seksualni život

Kabina za presvlačenje
Ako vaš dečko mrzi da ide s vama u kupovinu, nakon seksa u kabini za presvlačenje sigurno će zavoleti. Ogledalo preko celog zida i opasnost učiniće seks mnogo zanimljivijim.

Lift
Seks u lift koji svaki čas može da stane i otvori se na nekom od spratova, podići će vam adrenalin. A ako stisnete dugme za pomoć dobićete na vremenu. Ako u liftu postoji kamera, bacite nešto preko nje. I seksu u liftu nemojte da pokušavate u sred bela dana, kad ga najviše ljudi koristi.

Seks na plaži
Žene seks na plaži smatraju veoma romantičnim iskustvom. Atmosfera na njih deluje opuštajuće, a prisutna je doza opasnosti. Prepustite se i uživajte u mirisu mora i svog partnera. Možda sad nije vreme za to, ali bar možete maštati i radovati se letu.

Na nekom većem događaju
Venčanje ili neki drugi veći događaj savršeni su za rizičan seks. Pomisao na to da vi imate seks dok većina ljudi ćaska, igra i pije, veoma je uzbudljiva. A sam rizik da vas neko u svakom trenutku može prekinuti čini sve još boljim.

U kancelariji
Ako se dešava da ostajete do kasno na poslu, pa kući dolazite umorni, uvek možete u kancelariju da pozovete svog partnera (ako ste u njoj sami) i da se opustite zajedno. Iskoristite priliku da se odmorite i relaksirate, pa će vam biti lakše da nastavite sa radom.

Izvor: Blic Žena
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Meni ovo uopšte nije uzbudljivo. Ja se npr. bojim visine, meni bi bilo uzbudljivo npr. na lusteru, na štriku za veš, na dimnjaku itd. :D
 
Natrag
Top