bucan racunar

Član
Učlanjen(a)
17.12.2010
Poruka
222
sad imam problem temperatura procesora mi je core 1 23,core 2 29 stepeni.stalno radi pri maksimalnoj brzini.ponekad se ugasi i tad je nivo buke nikakav.ne vidim razlog zasto bi se okretao kao lud na 29 stepeni
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
U biosu imas opcije za podesavanje brzine ventilanora moras modesit sporiju brzinu ventilatora pa ce biti bescujan ponovo
Pogledaj ovaj video pa ce ti malo biti jasnije i radi moj bucni fan je posto bescujan
<span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif; font-size: 13px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; letter-spacing: normal; line-height: normal; orphans: auto; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: auto; word-spacing: 0px; -webkit-text-size-adjust: auto; -webkit-text-stroke-width: 0px; background-color: rgb(255, 255, 255); display: inline !important; float: none;">[video=youtube_share;nj_ZzyxiWqQ]http://youtu.be/nj_ZzyxiWqQ[/video]
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2010
Poruka
222
probacu ali evo za informaciju sad sam izmjerio jacinu zvuka ustvari buke i iznosi 53 db
 
Natrag
Top