Brzina interneta

Član
Učlanjen(a)
27.08.2009
Poruka
20
ma to sam cuo , tj. video na drugom forumu za ubrzanje ... ali ovo je stvarno uzas , znaci i dalje mi uzasno sve... c c
joco, zovi svog provajdera , ako se ne sredi do ponedeljka , i ja cu da zovem mog, ko ih sisa...
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Postoji problem sa linkom ka nadprovajderima u inostranstvu zbog toga je otezan internet saobracaj.Nadlezne sluzbe Telekoma Srbije rade na poboljsanju opreme i kapaciteta kako bi se rad ADSL interneta normalizovao u sto skorije vreme.
 
Član
Učlanjen(a)
27.08.2009
Poruka
20
pa imam i ja normalnu brzinu... evo sta kaze speedtest...

a skidanje mi je uzasno, ne prelazi 20... uzas....
mada meni je 3d-net provajder, a sad ne znam da li je njemu nadprovajder telekom, a mislim da jeste , cim i ja imam isti problem...
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2010
Poruka
13
Ma ja sam kod telekoma i katastrofa ne prelazi 25 do 30 maksimum ne znam dokle ce tako. Ja nacuo do 26.2 to je bilo juce a danas je 27 i sve isto
 
Član
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
19
Evo da se i ja priključim. Ima jedno sedam dana imam problema sa Telekomovim Internetom.Naime, u toku rada prekine se veza pa se uspostavi nakon pola sata, te onda ide sa 70 %, radi dva sata pa se prekine, .....
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2009
Poruka
53
Ja sam opet danas zvala sve redom i rekose ovako-Stanje se popravlja strpite se do ponedeljka.Samo ne znam kog po redu ali dobro cekamo sta mozemo drugo
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
I kod mene Lelekom 1024/128 spade na 0,20-0,26 MB/s,da bi se danas "popravio" na 0,80-0,85/0,10.Dakle,dobijam i dalje manje no što plaćam (i to na jedva tristotinak m od odlične centrale) ! Ubrzanje ? Upljuvanko Radujko je lažov,treba li mu verovati ? Desi li se i da bude "ubrzanja",uradiće to zbog kablovskih provajdera koji daju više za iste pare .Ja,barem,nemam skup paket (kako li je IPTV-ašima i onima sa najskupljim paketima,mogu samo da zamislim) .

731348343.png
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top