Brisanje OS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
mozda ja i ti imamo taj any key na tastaturi ( sala mala )

znam:dance2:
ali cim iskoci to, automatski znaci da postoji boot sektor na disku, i da ga sistem prepoznaje, a sad koji je razlog zbog cega nece da ga ucita, to je vec drugo pitanje:acute:

znam dosta stvari oko toga, sa tim se bavim)))
 
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
31
On kad mene izbaci press any key on tu stane, ja stiskam i nista se ne desava, cekala sam 10 min, i nista, onda sam morala da izvadim cd i da resetujem laptop da bi mi se normalno ukljucio racunar. Znaci nije da on meni preskoci pa se podigne windows nego mi stoji crni ekran i ta poruka press any key....
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
imam neki lud osjecaj da taj windows sto si skinula nije u redu, imas li kod nekog da posudis butabilni win, pa da probas.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ovako salji preko pp-a , nije dozvoljeno stavljati ovakve linkove koji vode na torent ili konkurentske sajtove ili forume. sorry al brisem.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
31
Ok , probacu, evo stavila sam ga da se skida.

Dodato posle 3 Sati 16 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Evo skinula sam win, sad ga rezem. Kod ovog windowsa nema txt fajl u kom imam product key. A ni u komentarima ne vidim. Gde da ga nadjem?

Dodato posle 13 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Jeeeeeeeeeee! Ne mogu da verujem konacno da je cd dobar. Narezala sam, ubacila ga i krece instalacija wina. E sad konacno mogu da se pozabavim mojim prvobitnim problemom brisanje os.

Dodato posle 26 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Obrisala sam obe particije, kreirala 2 nove c od 60gb i d od 190 obelezila c particiju i na njoj sad instaliram win. Sve je reseno samo jos taj product key fali!
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top