Brisanje informacija na plocicama u Windows Store aplikacijama

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Windows 8 Store aplikacije mogu da isporuce periodicno ili u realnom vremenu podatke koji ce se prikazivati kao obavestenja o novostima na njihovim plocicama u start meni prozoru.Ove plocica informacije se salju od App provajdera te se kroz Windows obavestavanja usnimavaju i skladiste na vasem racunaru. Ako otkacite aplikaciju iz Start meni prozora ili deinstalirate je, aplikacija nece dobijati prikaz obavestenja na plocici . Ovo uputstvo ce vam pokazati kako da obrisete to jest uklonite informacije na zivim plocicama u store aplikacijama na vasem Start meni prozoru u Windows 8 .

MZErq4zc.png


Stanite misem na donji desni ugao desktopa a zatim klikom misa izaberite Start opciju.....broj 1

zlrQa.png


Posto se otvori Start meni prozor stanite misem na donji desni ugao desktopa a zatim klikom misa izaberite Settings opciju.....broj 2

L6yW.png


U novom prozoru klikom misa odaberite Tiles opciju.....broj 3

56eBvHUD3G.png


Sada je potrebno da klikom misa odaberete dugme Clear...broj 4

pXzo29mg.png


Posto vam se obrisu sve informacije na plocicama dobicete Done poruku....broj 5,kao rezultat da je proces uspesno obavljen...

BANqFPoTL.png
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
U PDF

:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=8CCD738267EA8F26&resid=8CCD738267EA8F26%211132&authkey=AHtX1x4Dh1uz4AE&em=2" width="476" height="288" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
Natrag
Top