Blokiranje video prenosa preko rutera

Učlanjen(a)
09.02.2010
Poruka
63
Da li postoji mogućnost blokiranja video prenosa preko rutera TP link npr i koji model?
Hteo bih da ostavim prenos samo za whatsap, viber... sve aplikacije preko telefona ali da se blokira video sadržaj npr na youtubui itd..
Imam trenutno 4g Huawei B525 ruter pa ako ne može sa njim, koji tp link da uzmem za blokiranje video sadržaja.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Verovatno se ulogujes kao admin u taj ruter i u onom mnostvu opcija za ovlast, blokiras video strim za navedeni sajt. Ovo sve otprilike pisem, trebalo bi da se procita manual sto dolazi uz njega. Inace je taj model malo zeznut kad emituje na 5ghz pojasu(moze oba istovremeno uzgred, zracenje do daske brajko), oce video da se trokira na nekoliko sekunde, dok na 2,4 pojasu sve glatko tepa.
Ne pitaj me za pojedinosti posto nemam pojma, ovo sam ti nabrzinu nabacio, glupo je da kupujes nov model samo zbog strima, ako i njega nemas pojma da podesis sada, pa kako stvari stoje treniraj na doticnom, ali prvo snimi sve stranice koje menjas da bi znao kako je stajalo pre tvoje intervencije na njemu itd.
 
Natrag
Top