Blokiranje telenora?

Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Kako da blokiram ili nesto drugo da mi vise ne stizu poruke sa ponudama koje mi salje telenor?
Na telefonu ima opcija "call rejection" i kada udjem u opciju "auto reject list" ne mogu da ubacim telenor zato sto ne pokazuje njegov broj.
Koristim i Chomp sms u njemu mogu da blokiram poruke od telenora ali mi onda na ikonici od chompa prikazuje broj tih primljenih blokiranih poruka pa mi to smeta a taj broj ne moze da se izbrise/ponisti dok ponovo ne dozvolim prispece poruka.
Znaci treba mi nesto da mi uopste ne pokazuje te poruke u kojima telenor nudi njihove popuste i ostale gluposti a takodje i da mi ne pokazuje da je neka poruka blokirana ako tako nesto postoji ?
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Imas GO SMS Pro, u njemu mozes da sakrijes notifikacije i da blokiras bilo sta, drzis dugo na primljenu poruku i onda izaberes add blacklist..

SMS moras primiti u svakom slucaju, samo sto ga na ovaj nacin ne vidis i nisi obavesten o njemu.
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Upravo sam probao go sms pro i ne moze izbaci mi "black list do not support the number!"
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.530
Позови их или, још боље, упути мејл у коме тражи да ти више не шаљу било какве рекламне поруке.
Сачекај и њихов одговор по том питању, рок је 15. дана. Ако не услише твој захтев, односно, у зависности од садржаја одговора можеш се потом са истим обратити РАТЕЛ-у као и министарству телекомуникација. Веруј ми, има ефекта!
Ово ти наводим из личног искуства. Са теленором сам има пар "сукоба" и у сваком сам им доказао да нису у праву, да не кажем да сам их победио.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Preporuka od mene, sto dalje od proizvoda GO kompanije.
Takodje savet od zx16 je koristan ali mislim da ne zelis toliko da se petljas sa njima.
Moja preporuka da skines neki sms blocker i da ubacis telenorov propagandni broj. Ako te zeza broj na ikonici onda je problem do chompa (koji ja ne koristim) pa ti savetujem da instaliras textra sms, od istog je developera kao i chomp(nju koristim i mogu da ti potvrdim da ovako nesto radi i da nema broj na ikonici)
Ako imas neki malo nabudzeni rom (poput RessurectionRemix-a on ima u sebi sms blocker pa ne moras da ni aplikaciju ubacujes)
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Poslao sam im mail i odgovorili su mi "Proverom je potvrdjeno da vasa reklamacija nije osnovana"
Sto se tice "skini neki sms blocker i da ubacis telenorov propagandni broj" problem je sto ne znam koji je taj njihov broj?
Mislim kada mi dodje njihova poruka ne pise njihov broj samo telenor.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Ja isto koristim telenor i meni takođe stižu poruke od '' telenor ''. Ja pozovem taj broj i izbaci mi da je to broj 835 3667.Možeš i ti tako da probaš.
Čak šta ako ubaciš Block call and block SMS aplikaciju možeš da selektiraš poruku iz message loga pod uslovom da je nisi obrisao.
 
Natrag
Top