Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Blapunkt TravelPilot 40

Diskusija u 'Mobilni Svet' započeta od Miso997, 13.01.2018.

1. Miso997

Miso997

Zahvala:
    0
    Pol:
    Muški
    Poštovani, nov sam ovde, te se unapred želim izviniti ako sam promašio temu. Naime evo o čemu se radi:
    U pitanju je navigacija Blaupunkt TravelPilot 40, u tu navigaciju ja sam pokušao ubaciti iGo Primo, ali pri učitavanju nav. pojavi se error ( ostaviću sliku u prilogu ). Pokušao sam da original RF folder stavim na mem. karticu, ali nažalost isto se dešava, a fajlovima u WinCE ne mogu da pristupim. Hvala unapred za pomoc.
    https://www.dodaj.rs/image/eleOE

2. Bocky72

Bocky72 Član

Zahvala:
    1.602
    Pol:
    Muški
    Loši su ti fajlovi za lang. Moguće da si stavio one za NextGen unesto za Primo.

nislija30 se ovo sviđa.
  3. Miso997

Miso997

Zahvala:
    0
    Pol:
    Muški
    Shvatam to, ali ne mogu da izmenim jer ne mogu da pristupim internoj memoriji, nit da sklonim error..ima li joj leka?

4. WOB

WOB Član

Zahvala:
    1.097
    A gde si prvo pokušao ubaciti iGO Primo? U internu? A kako si kopirao iGO Primo u internu, ako joj sada ne možeš pristupiti?
    Odakle ti iGO Primo koji si kopirao? Da li je postojao save folder? Da li si ga obrisao?

5. Miso997

Miso997

Zahvala:
    0
    Pol:
    Muški
    Da u internu. Mogao sam ranije da pristupim, sad ne mogu zbog ovog errora. Taj igo sam ubacivao i na druge nav i radi. Nije postojao save folder. Problem je taj error, koji mi ne dozvoljava dalje..

6. WOB

WOB Član

Zahvala:
    1.097
    Ne možeš preko kabla da povežeš uređaj sa PC? Uređaj ima taster (u rupici) za reset...

7. Miso997

Miso997

Zahvala:
    0
    Pol:
    Muški
    Mogu, ali mi izbacuje da treba da formatiram pre korišćenja. Znam za taster probao sam..

8. WOB

WOB Član

Zahvala:
    1.097
    A jel' isto i kada izvadiš SD karticu iz uređaja?

9. Miso997

Miso997

Zahvala:
    0
    Pol:
    Muški
    Da, isto je..Stara NAV je bila na internoj..sd čita čujem zvuk kad je ubacim, ali ne čita mi nav sa nje ( pokušao stare fajlove da vratim preko SD )

10. Bocky72

Bocky72 Član

Zahvala:
    1.602
    Pol:
    Muški
    Da li hoće ovo
    manual (open)
    1. Enter the hidden menu: Boot Lucca and in the first screen (the advise one) press with a stylus like this: Up-Left corner, Up-Right corner, Down-Right corner. You'll have the Factory Test Menu

2. Press the "File Explorer" button (Down Left).

3. Go to the Windows Folder. Run "ChangeUSB.exe". Choose ActiveSync. Now you have access to the whole file structure in your Lucca from your PC. Reboot Lucca.

4. From your PC run CeRegEditor (Google will find it for you). Access "HKLM\Init" and change Var Launch50 from "\Windows\LuccaLanguage.exe" to "\Windows\Explorer.exe". Reboot.

Preporučite stranicu