Bivša prostitutka: Znam zašto muškarci varaju

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Bivša prostitutka: Znam zašto muškarci varaju

Godinama je radila kao devojka za pratnju, imala je, kako kaže, 1.000 partnera, nagledala se svega i svačega, naslušala mnogih muških laži. Sada radi kao savetnik za prevaru i otkriva zašto muškarci "šaraju".

1.jpg
Muškarci varaju i zato što od partnerki ili supruga dobijaju malo seksa

"Muškarci varaju svoje devojke i žene jer od njih dobijaju malo seksa, ili im je u bračnom krevetu postalo dosadno. Takođe, varaju zbog odsustva samopouzdanja, ili se ne usuđuju da stalnoj partnerki predlože svoje fantazije", kaže za "San" (The Sun) Rebeka Darkin koja je devet godina radila kao "eskort djevojka" i tako bila svedok mnogih laži i prevara oženjenih muškaraca.

Zato je sada rešila da "pređe s druge strane": "Sada se bavim savetovanjem žena kako da prepoznaju nevernika, šta da rade da ih partneri ne bi varali i lagali. Spasila sam svojim savetima mnoge veze i brakove". Ona ne pomaže samo ženama. Muškarce savetuje kao da na najbolji mogući način zavedu devojku koja im se sviđa.

"Provela sam devet godina slušajući muškarce koji su mi objašnjavali zašto im treba društvo devojke za pratnju, zašto su im propali brakovi. Imam toliko iskustva da sada mogu drugima da pomognem", kaže Rebeka (37), koja jedan sat konsultacija naplaćuje 125 funti (oko 145 evra).

"Više od 60 odsto mojih klijenata bili su oženjeni muškarci, to mi je pružilo uvid u sva njihova nezadovoljstva u vezi sa suprugama i bračnim životom. Godinama sam slušala njihove razloge zašto noć provode sa mnom, a ne kod kuće", kaže savetnica i objašnjava primer žene koja je tek nakon 30 godina otkrila da je suprug vara sve vreme.

"Ona je bila ubeđena da njen muž provodi noći na poslu, ali kada je otkrila račune plaćene na razne poklone koje ona nikada nije dobila, shvatila je o čemu se radi. Pitala sam je kada je poslednji put imala seks sa mužem, rekla je pre 18 meseci!"
Rebeka kaže da muškarci ne mogu bez seksa, redovnog seksa, i ako ga ne dobijaju kod kuće, potražiće ga na drugoj strani.

"Ako vas muškarac s kojim ste u vezi ili braku, ne pita da vodite ljubav, možete da se zapitate da li se neko drugi 'brine o njemu'. Takođe, imajte na umu i to da ljubav i seks za muškarce nisu isto. Mnogi sa kojima sam spavala i dalje vole svoje žene", objašnjava Rebeka koja je, kako kaže, bila inspirisana filmom "Zgodna žena", sa Džulojim Roberts i Ričardom Girom.

Evo nekoliko osnovnih znakova koji ukazuju na prevaru:

- Kada muškarac ostaje duže na poslu.
- Deluje odsutno i depresivno kod kuće.
- Gubi na kilaži.
- Kupuje novu garderobu.
- Umoran je za seks.

Evo zašto varaju:

- Postalo im je dosadno u "bračnom krevetu".
- Stalna partnerka ne želi često seks.
- Dugo vremena provode van kuće, najčešće na poslovnim putovanjima.
- Nedostaje im samopouzdanje.
- Žele da ispune svoje seksualne fantazije za koje se boje da ih supruge neće razumeti.

Evo kako ih preduhitriti:

- Odvojte vreme, barem jednom u 15 dana, samo za vas dvoje.
- Pričajte o svojim seksualnim fantazijama, prihvatite njegove.
- Nemojte zaboravite na komplimente, i njemu su potrebni koliko i vama.
- Budite spontani u vođenju ljubavi, ne dozvolite da zavlada rutina.
- Koketirajte, zavodite ih, kao nekada kada ste se tek upoznali.
- Zahtevajte poštovanje, nikada nemojte postati "laka pobeda".

Izvor: Mondo/Vestionline
 
Natrag
Top