"Biseri" sa foruma "Vidovdan"

Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
43
U gomili foruma postoji i jedan gde se okupljaju "proverene srpske patriote" pod nazivom "Vidovdan".Svakome ko ima vremena preporučujem da kao gost ode malo tamo i pred spavanje pogleda postove - slatko će se nasmejati.Ovo se posebno odnosi na deo koji se tiče hardvera i softvera.Evo malo pa čitajte :



Нови постод biljana.a у Сре Сеп 30, 2009 10:24 pm

Вечерас кад сам укључила свој лаб топ видела сам да су ми нестала сва писма са нета , адресе свих пријатеља са нета, сва пошта и слике....они који се баве инсталацијом програма ,тј профи оператери кажу да за тако нешто нису чули....Да ли се некоме десило слично и дали је то случајна или намерна омашка......Или већ ради закон о информисању, за почетак се информишу приватним подацима. Антивирус програм ради КАО ДА СЕ НИШТА НИЈЕ ДЕСИЛО. Да ли је упад у мој систем као анонаимуса , или члана форума....?????????
Сутра ми долази оператер да види где су моји подаци...Овим бих упозорила остале чланове са форума да на време склоне и препишу податке са својих рачунара ... имам утисак да овај невероватни догаћа јније само ПУКИ СЛУЧАЈ!!!!!!

Биљана

A,evo i kako "ekspert" sa istog foruma odgovora drugarici Biljani :

Lap top се мора заштитити, однесите неком да вам то уради. Код мене гдје радим има један кафић близу фирме и ту долазе којекакви менаџери и преваранти. Ту у кафићу има бежична мрежа и они се каче ту па нешто раде. Једном приликом је колега случајно кад се прикачио на мрежу угледао један рачунар на мрежи и успио да приђе и види неке документе на њему. Овја менаџер је имао неке уговоре о продаји спортиста итд. и све је држао незаштићено на изволите. Дакле, firewall да се стави.

Зато сам вас ја иронично питао да ли се ви шалите, јер форум не може да има везе са тим вашим проблемом нити параноја око закона о информисању. Извините ако сам груб, али морамо бити мало опрезнији шта пишемо јер ипак ово читају и наши ненавидници.


A drugarica mu na to uzvraća :

Vi i ja gospodine radicr nikako na istoj "talasnoj dužini " .Ne znam kakvu paranoju pominjete ako uopšte znate tačno značnjei reči tj bolest paranoja, ako ste lekar na primer.
Ako nekom ne ne radu komp , pa RAZMIŠLJA O MOGUĆIM UZROCIMA TO NIJE PARANOJA...
a DA VI MENI NA PRIMER MOŽETE BITI VEOMA ZANIMLJIVI , TE DA HOĆU DA SAZNAM VAŠ IDENTITET JER ME NA PRIMER VREĐATE , pa se angažujem veoma uspešnopo tom pitannju, pa vam upadnem u" sistem" , e to bi već moglo imati elemente proganjanja....

.Koju vrstu humora prihvatate a koju razumete g din. radicr?

....Nastavak sledi ! Ne propustite...
 
Natrag
Top