bios ne vidi hdd

Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
danas sam saznao da je neka mehanička greška razlog zašto neće da se pokrene..nešto se moglo i uraditi ali to bi izašlo skuplje nego novi hdd...pošto ne mislim uzimati ništa polovno a ne mogu se sjetiti tih stranica gdje se naručuje online,osim ebay-a i amazon,zamolio bih vas za neke stranice/ prijedloge..hdd od 320gb,sata,free shiping
Idi na sajt Kupujem Prodajem,ima i novih i polovnih HDD-a,ali obavezno kontaktiraj vezu telefonom,kad nadjes sta ti odgovara,jer samo preko poruka mozes dobiti,nesto lose,a telefonomkadse dogovorite,sve je drugacije.Kupovao sam dosta stvari sa tog sajta i nikad nisam imao problema.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Idi na sajt Kupujem Prodajem,ima i novih i polovnih HDD-a,ali obavezno kontaktiraj vezu telefonom,kad nadjes sta ti odgovara,jer samo preko poruka mozes dobiti,nesto lose,a telefonomkadse dogovorite,sve je drugacije.Kupovao sam dosta stvari sa tog sajta i nikad nisam imao problema.
hvala druže,ali gledati ću negdje preko online trgovine da kupim nov hdd..imao sam među bokmarkima dosta tih stranica gdje se može kupiti povoljnije nego recimo na ebayu,ali ne mogu da se sjetim ni jedne
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
hvala druže,ali gledati ću negdje preko online trgovine da kupim nov hdd..imao sam među bokmarkima dosta tih stranica gdje se može kupiti povoljnije nego recimo na ebayu,ali ne mogu da se sjetim ni jedne
I ovo je Online,samo sto imas mogucnost da otvoris i nadjes broj telefona i razgovaras sa osobom.rekao sam ti da ima polovnih,ali ima i novih ne raspakovanih komponenti.Samo upisi "Novi HDD 320Gb-kupujem prodajem" i pojavice ti se mnostvo mogucnosti i raznih cena.
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
U Srbiji postoje dva (glavna) sajta za online trgovinu - Kupindo i KupujemProdajem. Posle godina trgovanja na njima ne bih dao prednost nijednom.

Napomenuo bih jedino da kupovina klasicnih hard diskova ima sve manje smisla. SSD ubrzano postaje jedino smisleno resenje.
 
Natrag
Top