Besplatana licenca za Avast Internet Security do 3 godine

Član
Učlanjen(a)
06.03.2011
Poruka
40
Sad cu vam pokazati kako dobti kljuc za Avas IS na 1,2 ili 3 godine

evo:

1)Skinite odavde avast free i instalirajte(obavezno) avast

2)Kada ste skinuli pokrenite instalaciju

3)Na krajju instalacije unesite vas email,nakon toga udjite na vas email i odete na link koji vam je poslao avast.

4)Kad ste zavrsili registraciju odite na ovaj sajt
avast

5)Pratite upustva i nikako NEMOJTE BRISATI AVAST U ROKU OD 24H.

Evo i Video:
Izvinite sto je tutorial na engleskom,ali to sam radio za drugi forum

NOTE:Morate instalirati avast sa linka koji sam vam dao,a ne vas da koristite(ako vec imate instaliran)i nemojte instalirati nista drugo osim Avast Free.Nakon toga kad dobijete licencu unesete je i toliko.

SRECNO,ja sam vec dobio licencu,pa sam hteo ovo sa vama da podelim.

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
14.01.2013
Poruka
43
Pa ovo nije nista drugo do toga, kad prilikom skidanja instalacije ti tu samo profitiras, nas 7 skine free antivirus i ti dobijes licencu godinu dana za internet securitiy.
Bolje naznaci pa mozda bi ti neko i pomogo al ovako cisto sumnjam da ce ti iko skinuti :D :D
 
Član
Učlanjen(a)
06.03.2011
Poruka
40
Izvini ali ja sam jos kad dobio licencu,radio sam preko VirtualBox Windows 7 i dobio licencu na 3 godine,Ko hoce neka skine odavde ko ne neka skine od njihov sajt.
Ja sam samo hteo da vam pomognem
 
Član
Učlanjen(a)
06.03.2011
Poruka
40
Pa ovo nije nista drugo do toga, kad prilikom skidanja instalacije ti tu samo profitiras, nas 7 skine free antivirus i ti dobijes licencu godinu dana za internet securitiy.
Bolje naznaci pa mozda bi ti neko i pomogo al ovako cisto sumnjam da ce ti iko skinuti :D :D

Evo ti i dokaz
untitled.png
 
Natrag
Top