Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Besplatan WIFI - ako je WPS dostupan - samo za WINDOWS OS

Diskusija u 'Windows OS' započeta od anonymous.srbija, 09.02.2016.

1. Bazlik

Bazlik

Zahvala:
    2.086
    Na Vikiliksu je skoro bilo opisano do u detalje kako se na WPA2 ulazi za tri sekunde sto primenjuju ovi iz C**-a, nadam se da mi ne zamerate sto ne smem da nastavim post. Ako malo zgrebete naci cete i sami, naravno posle ovoga postoji samo jedna karta, ..u nepoznato.
    Vise niko ne zna ko ce da vas zavrbuje, ...posto je karta-moral na prvom planu, a medalja ima dve strane.

Tom tehnikom se otvara ruter uprkos Kineskim karakterima u password-u. Neverovtno je kako je granica izmedju dobra i zla ...
    ...ogranicena jednim klikom.
    A o televizorima da i ne govorimo, samo se nadam da nece da dodje do radijofonije, pa da vas komsija cuje svoj glas u vasoj sobi. Stvarno bi mi bilo krivo da vam komsija, ..bilmez izbije zubi samo zato sto vam nisam reko da izkljucite zvucnike i predjete na slusalice.
    Ali ko sto je i sam Ajnstaj uz pomoc svoje Milunke reko, sve stvari su relativne ...ukljucujuci vestacke vilice, sare na zidu i macje experimente. Znaci resenje problema, istraziti zadnje rapotre sa Vikija i sve je tu, naravno u obrazivne svrhe, posto ste obadvojica tragaoci, ..treba da znate neke stvari ...ali na svoje.

l*ma *abi * alr*di *dini ...

toda81 se ovo sviđa.
  2. toda81

toda81 Član

Zahvala:
    1.240
    Pol:
    Muški
    Meni je sasvim dovoljno da zadovoljim sebe da nesto mogu da uradim, a uredno placam svojih 60mb/sek i kablovsku SBB-u i prezadovoljan sam svim uslugama koje dobijam od njih.

Sve ovo je samo zelja da se nauci nesto novo i zadovolji covekova potreba za stalnim samousavrsavanjem.

Postoje ljudi, forumasi, od kojih se mnogo toga moze nauciti i hvala im sto svoje znanje zele nesebicno da podele sa ostatkom populacije koja ima zelju da nauci nesto novo.

3. vikixxx

vikixxx Član

Zahvala:
    0
    molio bi i ja za pass. unapred hvala

Preporučite stranicu