Besmrtnost ili smrtnost duse

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Upravo to, treba da iznesemo svoje stavove i razmisljanja a ne da dokazujemo da li je neko u pravu ili ne.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
Ni u jednom momentu nisam trazio od tebe dokaz posto sve vreme pokusavam da ti objasnim da su to gluposti ali ti neces jednostavno da slusas.
Drugo ovo sto si rekao za barbie samo dokazuje koliko nemas sta da kazes posto sve sto je rekla je rekla iz glave osim citiranja biblije i drugih spisa.

A ako cemo o copy/paste.... SVEDOCI ISUSA HRISTA - Forum BeogradCafe postovano Nov 14 2008
pa i za mene su to gluposti sto ti pises pa nista,to sto sam napisao za barbie,je moje licno vidjenje i mnogo manje je uvredljivo nego ono sto je napisala ona i ti.I krecuci tvojom metodologijom,sta je tu tacno sto je ona napisala?sta je tu dokaz?sta je uopste dokaz?dokaz ne postoji
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Konacno si shvatio, trebalo ti je vremena ali ajde.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
kao prvo Cobi copy paste? odakle? sta?
Ovo su cinjenice opste poznate...Kao i uvek kada nemas sta da kazes, hvatas na galamu,trazis svadju....
Inace, kada si toliko zagrizen za veru, sto ne pokusas malo da se ponasas kao hriscanin? Bar malo...
A kao drugo, protiv pravila foruma je pisati postove jedne za drugim....
Koje cinjenice?Kakve cinjenice,ko?kada?gde?i opet koje merodavan da je to neki dokaz.Inace Gebelsova metoda ti je jaca strana vidi se.Optuziti odmah drugog kao nekog ko nije kako treba i na taj nacin ga diskreditovati.Imas pravo da se ljutis to je tvoje pravo,ali nemas pravo da mi stavljas u usta reci koje nisam rekao.A sto se tice pravila kada budes pisala malimslovima a ne da vices preko celog ekrana,mozes da mi pridikujes

Konacno si shvatio, trebalo ti je vremena ali ajde.
Ne ,samo se koristim tvojom metodologijom,nista vise,
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Simptomaticno mi je da ti uvek neko nesto stavlja u usta sto ti nisi rekao....

Diskreditujes ti sam sebe kao Hriscanina, iz dana u dan...svojim nacinom opohodjenja prema drugima....tvoj stav prema ljudima oko tebe se moze nazivati raznim imenima... I to ne kazem ja, to je opste misljenje, a ti ako to nazivas dasi kako "ne treba" eeee...onda je to......vec za zamisliti se...

A sto se pravila tica...ja odgovaram na temu, ja ne postavljam novu temu u download forumu,ono sto zelim da naglasim sam povecala... te pravila o kojim pricas ne piju vodu....

A sto se tice Gebelsove metode i hiljadu puta ponovljene lazi koja postaje istina...mogao bi da se zamislis malo nad tim.....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
80
Meni je Biblija nekako morbidna.
A što se tiče duše, pročitah negde da ako zamislimo Boga kao vatru, onda bi duše bile iskre koje iskaču oko vatre, iste po kvalitetu, ali kraće traju.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
Dobro, bar si priznao da nista nisi shvatio.
Eto i ti jednom nesto da priznas.
a gde si ti video da sam ja nesto priznao?;)

Simptomaticno mi je da ti uvek neko nesto stavlja u usta sto ti nisi rekao....

Diskreditujes ti sam sebe kao Hriscanina, iz dana u dan...svojim nacinom opohodjenja prema drugima....tvoj stav prema ljudima oko tebe se moze nazivati raznim imenima... I to ne kazem ja, to je opste misljenje, a ti ako to nazivas dasi kako "ne treba" eeee...onda je to......vec za zamisliti se...

A sto se pravila tica...ja odgovaram na temu, ja ne postavljam novu temu u download forumu,ono sto zelim da naglasim sam povecala... te pravila o kojim pricas ne piju vodu....

A sto se tice Gebelsove metode i hiljadu puta ponovljene lazi koja postaje istina...mogao bi da se zamislis malo nad tim.....
i dalje je na snazi Gebelsova metoda :)samo napred:)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
6.661
душа је бесмртна,тело је божији храм.
душа никад не умире,а када се мало боље размисли,тело само промени облик.
душа,након смрти тела,одлази у пету димензију,где јој се 40 дана очитава програм.ако има пуну кристализацију,или 21 грам морално чисте душе,доживеће вазнесење и прелази у шесту димензију,у рај.
ако није постигла потпуну кристализацију,враћа се у трећу димензију,у ново тело,инкарнира се.
 
Natrag
Top