Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Benson English-Serbian-English Dictionary

Diskusija u 'Strani Jezik' započeta od arcadius, 07.02.2018.

1. arcadius

arcadius Član

Zahvala:
    1.141
    Pol:
    Muški
    Getting Around/Приказ-Како се снаћи
    Погледај Benson-ов/Бенсонов прозор. Видиш да има два дела. У левом се налази листа речи, цео Речник. У десном се налази опис тренутно подвучене селектоване речи.

Спуштај се/Скролуј горе или доле, одабери реч коју желиш, а њен опис биће приказан у десном панелу.

Тражиш неку реч?
    Кликни на комбо бокс. Укуцај жељену реч. Притисни<enter> и појавиће се превод.

Друге функције

Copy translation to the clipboard/Ископирај превод у Клипборд
    Десним кликом миша било где у поље Речника. Појавиће се Context menu/Контекст Мени. Одабери Copy translation.

Switch clipboard monitoring/Промени понашање Клипборда
    Уколико желиш да Речник аутоматски тражи реч сваки пут кад ископираш неки текст у Клипборд, изабери watch clipboard опцију у Context menu-ју/Контекст Мени-ју.

Show/Hide word list/Прикажи Речник
    Кликни на Show да би приказао или Hide да сакријеш word list/Речник.

On top option
    Чекирај/Откачи у Context menu-ју/Контекст Мени-ју уколико желиш да прозор речника буде увек изнад свих отворених прозора.

Change Language/Промени језик
    Дођи до скраћенице за језик En и кликни једном, промениће се у Sr. Уколико треба из Sr у En, кликни на Sr и промениће се у En.

Напомена: Програм је прегледан, једноставан и џабе/FREE. Намењен је за почетни ниво знања Енглеског.

File Type: EXE File size: 4.10MB

Download:
    Hidden Content:
    **Skriveni sadržaj: Morate kliknuti 'Hvala' prije nego sto mognete vidjeti skriveni post.**

Poslednja izmena: 08.02.2018

Preporučite stranicu