battlefield online

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Jel zna neko koji deo battle... se moze igrati preko net-a... i da bude dobar naravno... Ako neko zna neka kaze ovde, moze i objasnjenje nije problem :)

hvala unapred ;)
 
Član
Učlanjen(a)
14.03.2010
Poruka
57
Ja sam igrao odavno doduse battlefield 1942 i battlefield 2, na nekim stranim serverima. Nisam bio odusevljen, spora igra, 50-60 igraca, igraces max dan-dva.
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Videcu onda...
volim tu igru jako da igram ;)
 
Član
Učlanjen(a)
14.03.2010
Poruka
57
Pa ako imas nacin da smanjis lag na stranim serverima, bice ti full tako je super :)
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Nemam nacin da smanjim lag, ali mozda cu naci neki server koji dobro radi otkud znam ;)

nego ostalo mi je jos oko 2h download-a ... uvece cu instalirati battlefield 2 bad company... ;)

ja probao i trazi neki serial, neznam koji je, valjda ako reg. igricu ili kupis original dobices to... valjda cu naci neki nacin da se igra online ... uvako me dosta smara ;)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.04.2010
Poruka
98
eee kolko ti je vremena trebalo da skines bad company 2......kazu da je ekstra igra.......
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
eee kolko ti je vremena trebalo da skines bad company 2......kazu da je ekstra igra.......

Jednu noc sam stavio i sutradan kad sam ustao oko 10 bilo je skinuto cini mi se ;)

Igrica je fenomenalna samo sto nemoze da se igra piratski online
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
eee kolko ti je vremena trebalo da skines bad company 2......kazu da je ekstra igra.......

Jel ti samo znaš koliko je glupo tvoje pitanje pa ne možeš da mjeriš njegovu brzinu downloada i svoju lol možda nisu iste. De sledeći put prvo malo razmisli pa onda nešto napiši.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.04.2010
Poruka
98
ti si ocigledno neki pametnjakovic na ovom forumu i ocigledno je da volis da s***s ako te niko nista nije pitao nemoj brate da komentarises.................
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
ti si ocigledno neki pametnjakovic na ovom forumu i ocigledno je da volis da s***s ako te niko nista nije pitao nemoj brate da komentarises.................

E liče pogledaj kad sam se ja prijavio na forum pa valjda znam više od tebe ajd sad reci da nije tako kao što sam napisao ako nemate istu brzinu skidanja normalno da neće trajati isto vrijeme. Ti si stvarno neki čudan lik.
 
Natrag
Top