Battlefield 3 multiplayer problem

Učlanjen(a)
08.04.2011
Poruka
257
Prije nekoliko meseci igrica je bila besplatna da se preuzme na Origin i ja sam to uradio igrao sam je normalno nekih 10-15 dana na Ultra podešavanjima znači bez ikakvih problema,bagovaja,kočenja itd ali u poslednje vreme kada ulazim da igram igricu (multiplayer) slika počinje da mi se trese levo desno pa stane pa se učitavaju puške likovi mape pa kada udjem da igram,igranje postaje nemoguće izbrisao sam je pa sam ponovo čekao da mi se skine 20 Gb pa sam instlarao ali opet isto ima li ko kakvo rešenje?
Brzina interneta:
capture.jpg
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Da ti nije do ativirusa da moraš dati igri prirotet da je ne provjerava pa ti radi problem ili su ti driveri grafike ,probaj staviti nove.I isključi u igri ako ti je čekirano da možeš razgovarati .
 
Učlanjen(a)
08.04.2011
Poruka
257
Da ti nije do ativirusa da moraš dati igri prirotet da je ne provjerava pa ti radi problem ili su ti driveri grafike ,probaj staviti nove.I isključi u igri ako ti je čekirano da možeš razgovarati .
I prije dok mi je radio Antivirus radila mi je normalno igrica sa novim drajverima i sa starim drajverima nego u poslednje vreme mi baguje ne dozvoljava da igram normalno trese slika.
Isključiću antivirus to mi je lako nego kako da isklučim to za razgovor?
 
Natrag
Top