Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
jer zna neko gde mogu da skinem program protiv bana na cs 1.6 serveru ili neki program koji menja ip adressu,ali meni ip changer ne pomaze imam telekomov adsl.:)HVALA UNAPRED
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Pa rucno rr modem i to je to..A ti bi da palis cit a da te ne banuju?> Ne moze to tako :)
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
nemam cit,banuju me sa nekog botovskog servera,tu mi igraju drugovi pa zato tu igram,a igram veoma dobro,kako rucno,probo sam da pritisnem ono dugme pozadi reset,ono je kao u nekoj rupici i mora sa cackalicom da se pritisne,tad se resetuje,ali ip ostaje isti,to durgme pomaze kod rapidshare,skinem nesto i treba 15 min da prodje da skinem drugo,pritisnem to i mogu odma da skidam

jer ima neki prog.
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
1.381
nemam cit,banuju me sa nekog botovskog servera,tu mi igraju drugovi pa zato tu igram,a igram veoma dobro,kako rucno,probo sam da pritisnem ono dugme pozadi reset,ono je kao u nekoj rupici i mora sa cackalicom da se pritisne,tad se resetuje,ali ip ostaje isti,to durgme pomaze kod rapidshare,skinem nesto i treba 15 min da prodje da skinem drugo,pritisnem to i mogu odma da skidam

jer ima neki prog.

Izvadi modem i ubaci
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
mislis da izvadim sve kablove i vratim ih jer modm i ruter isto

Dodato posle 1 19 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

mihajlo izvini sto sam opet postavio istu temu,nisam mogao da pronadjem onu staru

Dodato posle 18 Sati 49 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

e promenio sam ip adressu i nista i dalje ban
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
ma ajde nema veze ip ako ga je promjenio promjeni key u igri.

ako ne pomogne reinstaliraj igru
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
kako kej da promenim,mozda treba da promenim steam id verovatno sam na to ban,ali jer mogu da imam steam id ako mi je cs non steam
 
Član
Učlanjen(a)
23.12.2010
Poruka
1
Slusaj, na onom dugmetu za rr modema, mozes promeniti samo tvoju IP adresu, a steam ID msm da se moze promeniti samo kada reinstaliras CS. Toliko od mene. Pozz
 
Natrag
Top