BAIDU Browser

Član
Učlanjen(a)
09.03.2011
Poruka
34
U kom koraku ti trazi administrator potvrdu,potvrdi mu da nastavi, da li si prijavljen kao administrator, ako nisi onda moras desni klik pa da programe kroz koje radis pokreces kao administrator. Savetovao bih ti da pre ovoga gore skines AdwCleaner on je fraj i procistis browser sa njim
Pozzz
Djura100,veliko hvala.Sve je odradio AdwCleaner.Upravo sam ponovo instalirao Baidu browser i ide ok. :mig:

Revo uninstaler (nije PRO),Your Uninstaller mi nisu pomogli,kao ni Ashampoo uninstaller.Moj problem je rešio AdwCleaner.Hvala svima na podršci.:dance2:
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Revo uninstaler (nije PRO),Your Uninstaller mi nisu pomogli,kao ni Ashampoo uninstaller.Moj problem je rešio AdwCleaner.Hvala svima na podršci.:dance2:


Znači da je taj tvoj famozni browser bio zlonamjerni softver pun pup reklama, jer se zna koja je svrha AdwCleaner-a...

"AdwCleaner is a program that searches for and deletes Adware, Toolbars, Potentially Unwanted Programs (PUP), and browser Hijackers from your computer. By using AdwCleaner you can easily remove many of these types of programs for a better user experience on your computer and while browsing the web."
 
Član
Učlanjen(a)
09.03.2011
Poruka
34
Znači da je taj tvoj famozni browser bio zlonamjerni softver pun pup reklama, jer se zna koja je svrha AdwCleaner-a...

"AdwCleaner is a program that searches for and deletes Adware, Toolbars, Potentially Unwanted Programs (PUP), and browser Hijackers from your computer. By using AdwCleaner you can easily remove many of these types of programs for a better user experience on your computer and while browsing the web."
Verovatno da je tako,samo znam da ga preko 200.000.000 (200 miliona) Kineza i ostalih koristei da je isti Chrome,samo drugo pakovanje.Znajući sposobnost kineskih IT stručnjaka,ništa nije novo.

I ja koristim Revo,ali nekad kada se neki program deinstalira iz kontrol panela,ne moze da se nadje i Revu.Ne vazi za sve programe.
Evo,ovo je bio tipičan primer kako se iz kontrol panela ne može ukloniti pojedini programi.
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top