BAIDU Browser

Član
Učlanjen(a)
09.03.2011
Poruka
34
Imam problem oko deinstaliranja Baidu browsera.Naime,deinstalirao sam ga radi nekih radnji na računaru,ali nisam znao da se on deinstalira na njegovom sajtu,tako da ni ponovo preuzimanje i instaliranje programa ne daje rezultate.Faktički on postoji negde na računaru,ali ga ja ne pronalazim.Očekujem pomoć.
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2010
Poruka
29
Mislim da imaš na youtube kompletno objašnjenje, moraš ići preko administratorskih opcija. Pogledaj youtube
Pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
09.03.2011
Poruka
34
A zasto skidas browser, jer ti se ne svidja tj. ne zadovoljava zahteve?
Ne,naprotiv,odlično je radio.Hteo sam da postavim Spark,isto pretraživač njihov,ali manji.E moja je greška bila što sam Baidu uklonio iz kontrol panela.Tek sam kasnije utvrdio da se uklanja sa drugog mesta.Sada ne mogu nikako da ga instaliram,jer me obaveštava da on postoji u računaru,ali kude je je..m li ga.
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2010
Poruka
29
Voleo bih da mi kažeš kako da se pozabavim tim administratorskim opcijama,jer ja dođem do tog stadijuma,kada mi računar ispiše tu poruku.
U kom koraku ti trazi administrator potvrdu,potvrdi mu da nastavi, da li si prijavljen kao administrator, ako nisi onda moras desni klik pa da programe kroz koje radis pokreces kao administrator. Savetovao bih ti da pre ovoga gore skines AdwCleaner on je fraj i procistis browser sa njim
Pozzz

Ja sam vise za Revo Uninstaller Pro
Pozzz
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
125
I ja bi preporucio Revo Uninstaller Pro, imam dosta dobro iskustvo sa njim.
 
Natrag
Top