Bad Pool Caller Error Windows 10

Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Bad Pool Caller Error Windows 10
Koristim windows 10 64bit,ponekad mi se javlja ovaj eror radim nesto na pc,kad odjednom se restartira,i izbaci ovakvu eror poraku.Prije 5dana zamenio sam i kuler i termalnu pastu.
Nekad 1 na dan nekad na 2 dana.Otkad sam prestao da idem na photobucket I imagehack,izgubilo se skroz-ne pojavuje vise, 5dana ovaj eror.Moguce li je da je do ove dve stranice ovako nesto.
WG293kI.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Bad Pool Caller Error Windows 10
Koristim windows 10 64bit,ponekad mi se javlja ovaj eror radim nesto na pc,kad odjednom se restartira,i izbaci ovakvu eror poraku.Prije 5dana zamenio sam i kuler i termalnu pastu.
Nekad 1 na dan nekad na 2 dana.Otkad sam prestao da idem na photobucket I imagehack,izgubilo se skroz-ne pojavuje vise, 5dana ovaj eror.Moguce li je da je do ove dve stranice ovako nesto.
WG293kI.jpg
Probaj da apdejtujes sve drajvere prvo!
Zatim udji u bios i resetuj ga na default podesavanja!
Kada ovo odradis onda ga prati par dana da li ti se i dalje desava!
Zadnja opcija ti je flesovanje biosa na ploci!
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Ti nisi procitao moj post,otkad sam izbrisao ove dve strane-photobucket I imagehack sve radi perfect,da I drajvere sam updajtirao-driver genius.jel moguce da na ove dve srane da ima neki maliciozan kod.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.383
Zaista je neobicno da ti zbog te dve stranice prijavljuje bad pool header.
Instaliraj program WhoCrashed sa ovog linka:
Kod:
http://www.resplendence.com/download/whocrashedSetup.exe
Instaliraj, uradi Analyze i pusti screenshot da vidimo sta pravi bsod.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Ne bih dirao sad nista, kad se pojavi opet probacu ovo. Nonstop radi pc nema vise onaj eror.Mogao si link da dodas u code tagove.
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Bio je link od jedne app sta si rekao, da sa njom da skeniram ko pokazuje error. Sad neko izbrisao link bio je sa exe na kraju. Za to sam rekao u code . U temi fali jedan post ja nikad, ne pisem post pa opet moj post.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.383
Evo ti sad link, prepravio urednik, izvinjavam se ne pisem po forumima cesto, pa sam zaboravio da stavim code.
Inace nema veze uopste, trebalo bi da uradis analizu svih bsod-ova cisto da vidimo gde je problem,
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Sredena stvar sve radi perfekt evo vec 7dana.Ostavicu tako kad nešto radi ja nikad ne diram, il pravim update za bilo koju aplikaciju. Stigao mi dreambox 525hd, pa se sa njim malo experimentisem image ovo ono.Zaboravio na ovaj error pozz ipak hvala ti za pomoc
 
Natrag
Top