Bacite mu mamac

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Bacite mu mamac

Većina muškaraca sa oduševljenjem će dočekati seksualnu inicijativu partnerke. Ako želite da to učinite suptilno, isprobajte ovih 10 fraza kojima ćete ga "oraspoložiti" i kupiti za dugo vreme.

OwQmsJo.jpg

Dajte mu povoda da celog dana razmišlja o vama i jedva čeka da se vrati kući

1. Mnogo si mi nedostajao - Ako se iz nekih razloga niste videli neko vreme, ovakva rečenica podsetnik je na ono što delite, ali i na onu nežnu i ženstvenu stranu u vama koja otvoreno pokazuje svoju ljubav. Muškarcu koji voli svoju partnerku ova rečenica će biti neodoljivo seksi.

2. Večeras si ti na redu - Davanje i primanje sastavni su deo svakog stabilnog i ravnopravnog odnosa, a svako ponekad poželi da mu se ugađa. Takvo tetošenje u seksualnom smislu, za većinu muškaraca je na vrhu seksualnih želja.

3. Imam iznenađenje za tebe kod kuće - Od malena, ljudi su naučeni da na reč "iznenađenje" reaguju sa pozitivnim iščekivanjem. Tom porukom ćete pokrenuti seksualne misli u njegovom mozgu i predigru započeti satima pre izlaska.

4. Trebaš mi - Želja i potreba su osnovni ljudski nagoni koji u ljubavnim odnosima stvaraju bliskost i povezanost. Ovakvom izjavom dajete do znanja koliko vam znači u emotivnom smislu, a što je više emocija - seks će biti strastveniji.

5. Ponesi i flašu vina - Ovakva poruka jasno daje do znanja da vam je večeras stalo do uživanja. Hrana i piće često se povezuje sa dobrim seksom, a vino je poznati afrodizijak. Tako će čitav dan moći da razmišlja o hedonističkim užicima sa vama.

6. Hvala ti - Malo zahvalnosti, bilo da je reč o tome što je nešto popravio kod kuće, priskočio u pomoć ili uradio nešto što niste očekivale, jasno će mu dati do znanja da ga cenite. Osim toga, to će partnera podsetiti da ste tim - u spavaćoj sobi (u kojoj možete demonstrirati zahvalnost), ali i izvan nje.

7. Divno si mirisao jutros - Zvuči i previše jednostavno, ali ipak pali. Ovakvom izjavom partneru dajete do znanja da ga primećujete i želite, a ne postoji bolji afrodizijak od toga.

8. Stalno razmišljam o onome kad si ti... - Prisećanje na neku konkretnu scenu sa njim koja vam se urezala u pamćenje deluje na nekoliko načina. Prvenstveno, otkriva da ga smatrate odličnim ljubavnikom, što prija egu. Osim toga, otkriva da ste uzbuđeni, a takva vrsta direktnosti vrlo je poželjna s vremena na vreme.

9. Nabacivao mi se... - Iako nije preporučljivo da se često igrate ovakvim izjavama, pogotovo ako niste sigurni u stabilnost vašeg odnosa, povremena doza ljubomore može da napravi čuda za libido muškarca. Činjenica da ste poželjni, ali i naznaka moguće konkurencije, lako će rasplamsati strasti.

10. Šta kažeš? Jesam li seksi? - Ovakvu je rečenicu je ipak najbolje zapakovati u slikovitu poruku. Samopouzdanje je jedna od najprivlačnijih osobina u odnosima, a to što sami znate da ste seksi, bez sumnje će i u njemu probuditi želju da vam pokaže kako delujete na njega.

Izvor: Vestionline
 
Natrag
Top