Azarenka: Radila sam na sebi van terena

maja_jevtic

UREDNIK
Azarenka: Radila sam na sebi van terena
Viktorija Azarenka kaže posle titula u Indijan Velsu i Majamiju da joj se vredan rad isplatio.

IZVOR: B92
3227391775701368b81afb154710643_w640.jpg

Getty Images

“Mnogo mi pomaže to što sam fizički spremna, definitivno imam drugačiji pristup i drukčiju perspektivu nego što je to bio slučaj pre dve godine. Radila sam mnogo na sebi van terena da razumem kako da živim u sadašnjosti i da napravim prioritete. To mi pomaže da budem opuštenije“, rekla je Azarenka.

Beloruskinja je u subotu pobedila Kuznjecovu u finalu turnira u Majamiju i postala je tek treća teniserka koja je uzela uzastopno i Indijan Vels i Majami, posle Štefi Graf (1994, 1996) i Kim Klajsters (2005).

“Na to su me podsećali od četvrtfinala po društvenim mrežama: ’Ideš na duplu krunu’. I tu sam uradila dobar posao tako što nisam razmišljala o budućnosti“.

Viktorija je do sada osvojila 20 titula, a sada sledi sezona na šljaci, koja joj nije baš omiljena podloga.

“Veoma sam motivisana za sezonu na zemlji – volim da dokazujem ljudima da nisu u pravu, tako da ću vredno raditi da i šljaka postane moja omiljena podloga“, zaključila je Azarenka.
 
Natrag
Top