Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

avast nikako

Diskusija u 'Software' započeta od saxisax, 19.07.2011.

?

avast

1. imate li ga

69,4%
  2. hocete li ga

6,9%
  3. nikad

13,3%
  4. nikad vise

14,5%
Višestruko glasanje je dozvoljeno.

1. Dingofekete

Dingofekete Član

Zahvala:
    1
    Imam dual boot (Win7 + XP).. Na xp instaliram Avast IS.. Na sedmicu ESS..

Nikada mi se nije desilo da Avast propusti bilo šta opasno.. Godinama..

2. vpopov31

vpopov31 Član

Zahvala:
    0
    Ja koristim Avast već 4 godine i nikada nisam imao problema sa njim,najviše sam zamrzio onaj eset nod32

3. miximus

miximus Član

Zahvala:
    1
    Ja sam Avast koristio kratko vreme.Ma dobro ,svako ima svoje nesto,odnosno to je sve stvar navike.

4. SuperDziber

SuperDziber Član

Zahvala:
    0
    Za običnog kućnog korisnika Avast + neki firewall (koristim npr ZoneAlarm) je sasvim ok. Instaliraš i zaboraviš, nema stalnog skidanja ključeva i crackova.

5. Rade Lukic

Rade Lukic Član

Zahvala:
    50
    Ja koristio sve i svasta, probao sve zivo... Avast Pro verziju koristio, dobar je nema sta, ali postoji ali, kao da malo uspori rad kompa, zahtjevan je, to mi se nikako ne svidja... Koristio Aviru-to vam je kao da nemate zastitu :) Pokusao Kasperski instalirati, komp pocne sam da se restartuje... I naravno vratim se na neprevazidjeni NOD! Znaci programcic po meni do sad se najbolje pokazao po pitanju mnogih stvari... Ali najbolje rjesenje za svakoga je da lijepo svako nauci kako oboriti sistem i podici ponovo jer svaki antivirus propusti po nesto da bi posle imali problem, znaci svakih nekih pola godine-godinu oborite sistem, sve ponovo instalirate i sve radi super, govorim iz licnog iskustva...

6. justfule

justfule Član

Zahvala:
    0
    Eset TITO!

7. Jaza82

Jaza82

Zahvala:
    0
    Avast je baS dobar Anti virus, ja nemam ruCno iskustvo. Koristim ga već 5-6 godina.

8. laki2202

laki2202 Član

Zahvala:
    7
    Pol:
    Muški
    Po mom mišljenju Avast je veoma zahvalna antivirusna zaštita, nisam imao nekih problema sa njim, ni pri instalaciji niti u radu. Sasvim dobro radi sa Windows defenderom. Nekada zna da iznervira njegov glasovni interfejs kao i dužina obaveštenja, ali se to da srediti u podešavanjima. Imao sam samo problema sa nekim starijim verzijama pa sam mu kao dopunu zaštite instalirao Malwarebyte, ali sa Avastom 7 sam zadovoljan.

9. mbcom

mbcom Član

Zahvala:
    57
    Bezveze je plasiti ljude, kad se avast skine sa originalnog sajta onda je to to, dobra besplatna zastita... A ako se neko snadje sa full verziju i to nije lose, ali mora da se zna :D

10. DachaYa

DachaYa Član

Zahvala:
    9
    Pol:
    Muški
    ljudi nemojte biti smesni ,pa koliko para toliko je i muzike ,sto kaze nas narod plati pa klati ,ni kodbabe nema dzabe,ja avast koristim od 2003 godine ,sa kracim prekidimaa,radi probanja nekih drugih, i nemam neku vecu zamerku ,za razliku od noda ,koji vidi sve ali nista ne radi

Preporučite stranicu