avast nikako

avast


  • Total voters
    260
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
u medjuvremenu koristio sam comodo internet security premium,i bio zadovoljan nekim njegovim segmentima rada,zadrazo sam ga na jednom kompu,a na druga dva vratio avast,ipak u moru glupih antivirusa ovaj mi dodje najbolji,ali o ukusima i potrebama KORISNIKA je nepotrebno komentarisati
 
Član
Učlanjen(a)
21.11.2011
Poruka
121
I ja sam probao da koristim Avast i kao sto je naveo Saxisax steti kompjuteru,mada ja nisam imao bas toliko problema kao on ali moja preporuka je izbegavajte taj zastitni softver,meni je blokirao sistem vise puta.Sve pohvale za AVG Internet Security 2011,2012....itd.
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2011
Poruka
1
ma bre ljudi avast je zakon,ja ga koristim bas odavno,i nikad problema sa njim nisam imao!!niti mi se kad neki virus uvukao,uvek upozori na vreme i to je to!!neznam kako je ovaj imao problema sa instalacijom,ali em je jednostavan em najbolji antivirus!imao sam jednom nod 32 ali sm tad prvi put pokupio trojanca i nod ga nije ni primeti,i od tad samo avast i redovan update :D
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2012
Poruka
455
svi antivirusni programi koji se mogu skinuti i instalirati kao free verzije (avast, avg, avira..... ) nisu bas pouzdana zastita (mreza za komarce na prozoru, koja ima rupu promera 40 cm)
vise sluze za reklamu samog proizvoda koga za koristenje u full verziji treba platiti pa će se rupa na mreži smanjiti na nekih 10 cm
medjutim, bez obzira koji antivirusni program koristili, niti jedan nije idealan i svaki ima svoje dobre i lose strane,
stoga ako zelite moj savet koji je najbolji antivirusni program mislim da je to zdrav razum svakog od nas, jer dobro se zna gde se najlakse natrapa na viruse
inace koristim avast i u principu sam zadovoljan sa njim, ali sam po instaliranju svih aplikacija koje su mi vazne napravio image c particije
sa Acronis-om pa ako se bas i uvali neko smeće podignem image i nema problema, a tekuće fajlove koji su mi bitniji pržim na cd ili stavim na usb
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2011
Poruka
1
Avast je meni jedan od najboljih antivirusa,nije samo zbog toga sto se moze koristiti i na Srpskom jeziku vec ko ga zna pravilno podesiti,sa njim nikada nece imati problema a takodje i on ima BESPLATNU licencu na godinu dana...odlican je i GDATA ali on je za bolje racunare
 
Član
Učlanjen(a)
14.03.2010
Poruka
2
Koristim avast dosta dugo sa kaspersky i Nod32 sam presla na Avast i mogu reci mnogo su bolji nego ova dva. Bar meni.
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Posto moram da se ponovim :D ukusi su razliciti,svako ima svoj prioritet u necemu pa tako i u antivirusima,a mi smo takvi kakvi smo volimo da bude i dobro i za DZ dva dobra neidu sigurno, u glavnom ,ja sam njime prezadovoljan,po gotovu sto je sa ovim poslednjim vezijama data mogucnost podesavanja koje procese da ne skenira,pa samim tim je i rad racunara poboljsan (primera radi,ubacio sam u listu kmplayer,aimp,defraggler,nero i jos par programa) i nemam problema
 
Član
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
23
Avast najčešče instaliram na računala prijateljima,i sve u svemu dobar,nije savršen,nešto zna prepustiti,normalno,free verzija je pa i ne očekujem da če bit savršen,al obično uz njega koristim Malwarebytes koji sve počisti.
No u par slučajeva avast se kod nekih srušio..
razlog?
nisu dozvolili nadogradnju na novije verzije i kada dnevni update sjedne na staru verziju avasta 6,zna se smrznuti i neče se pokrenuti,preostaje jedino deinstalacija i ponovna instalacija novog avasta...
 
Natrag
Top