Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

avast nikako

Diskusija u 'Software' započeta od saxisax, 19.07.2011.

?

avast

1. imate li ga

69,1%
  2. hocete li ga

6,8%
  3. nikad

13,3%
  4. nikad vise

14,9%
Višestruko glasanje je dozvoljeno.

1. saxisax

saxisax Član

Zahvala:
    0
    kao i svaki korisnik intern. u potrazi za zastitom odlucim da skinem avast.Gde cu ako ne na mom sajtu SF.Skinem i instaliram , sta se dogadja sto kaze Sojic,sve se blokira nista ne radi.morao sam da 10 puta palim i gasim kompj.dok na kraju posle 2 sata jedva nisam uspeo da deinstaliram avast .Malo je falilo da nosim komj na celokupnu reinstalaciju i da me kosta 1000 din.Zato savet buducim korisnicima oprezno AVAST moze biti klopka.toliko da znaju svi a i moderatori ovog sajta:dntknw:

2. muamerino

muamerino Član

Zahvala:
    0
    skini avast sa original stranice avast.com pa onda probaj, ja koristim avast vec 3-4 godine i nemam problema i redovno se update i sve ostalo, mislim da je avast ok

3. Byk

Byk Član

Zahvala:
    11
    Ista stvar...

4. nenadbabic1

nenadbabic1 Član

Zahvala:
    0
    meni je avast extra ne bih ga menjao ni za jedan nikad nikakvih problema nisam imao

5. Boza Bozic

Boza Bozic VIP

Zahvala:
    456
    Pol:
    Muški
    Avast sam koristio nekoliko godina i nikad nisam imao problema sa njim,jednostavno dobar AV.Pozdrav.

6. crvendac_011

crvendac_011 Always a lady Moderator

Zahvala:
    18.904
    Pol:
    Ženski
    Ja se u Avast kunem. :)
    Koristim ga već nekih 7 ili 8 godina, praktično od početka, ovo mi je treći računar na kome ga koristim i prezadovoljna sam.
    I svim svojim prijateljima sam ga preporučila, svi su ga instalirali i niko se nije pokajao.

7. drashko78

drashko78 Član

Zahvala:
    84
    Pa nebi da koristim puno reči ali mislim da bi trebalo da pogledaš ankete o anti virusnoj zaštiti i da pogledaš na kojoj se poziciji avast kreće,a takođe treba da koristiš programe koji su namenjeni iskljušivo brisanju zašritni app kao što su avast,avg itd. tako da budu uklonjeni svi repovi iz kompa i da se može nesmetano instalirati neki nova zašita.

8. jedan11

jedan11 Član

Zahvala:
    0
    avast samo izgleda kao da je dobar zato sto ima i srpski jezik, ali nije!!!
    on stalno nalazi neke viruse iako ih vas racunar nema a moze se desiti da vas obavesti da je vas racunar napadnut i da vam da adresu gde se navodno virus nalazi da ga obrisete rucno i tu nastaje problem, jer mozete obrisati nesto iz sistema i tako upropastiti windows. to se meni nekoliko puta desilo i mnogo me nerviralo sto on stalno nalazi neke viruse i po njemu vas je komp stalno u opasnosti i to stalno usporava rad racunara, a sto je najgore on pusti da vas komp bude napadnut pa tek reaguje sto je veoma , veoma lose.
    ipak je kaspersky zakon samo sto kljucevi vise ne vrede jer veoma brzo izlaze na crnu listu, ali i nije mnogo skup. svega 20 eura za licencu od godinu dana. jednom ocistite vas komp od svih virusa i vise nijedan nece uci na nijedan nacin.
    sto se mene tice avast nikako i nikada!!!

9. donchoka

donchoka Član

Zahvala:
    1
    Avast koristim dosta dugo u kombinaciji sa zonealarmom i mojim potrebama savrseno odgovara.
    Za sada vrlo zadovoljan..

10. Torrent Maniak

Torrent Maniak Moderator Moderator

Zahvala:
    39.505
    Pol:
    Muški

takođe Crvena...čitaš mi misli.......koristio i AVG,Alviru (kako god)......ali Avast....car......da sad ne tupim zašto..........kad bih ga ocenjivao od 1 do 5..ja bi dao šesticu.....

Preporučite stranicu