Avast Internet Security

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
U pitanju je verzija ovg programa je 5.0.396

Gde mogu pronaci kljuc za ovaj program?
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Probaj nac na ovoj stranici
Kod:
www.serials.ws



nemoj ga slati na takve stranice ako nema antivirus ili ima trial.

sve cekam da se pojavi na forumu,ima jedna kvaka na toj verziji avasta. ja ga sinoc skidao i instalirao pored noda.jest da je sad ugasen i ceka skeniranje.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
za tvoju informaciju netreba mu av za tu stranicu jer sam minimalno 15 puta iso na nju po kljuc bez av na svom kompu i nikada niti jedan tracker virus trojan ili worm nisam naso
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
za najnovije verzije tesko da i oni imaju kljuc i onda te posalju dalje na neke stranice gdje mozes pokupiti virus. ja sam tako naletio, iskljucenog av otiso i pokupio takav virus da mi je oborio sistem. vjeruj mi nelupam gluposti.
za informaciju vise sad sam isao na serials.ws i nema seriala,nego salju da se skida avast preko torenta koji sa nalaze na serverima koji naplacuju skidanje.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.09.2009
Poruka
17
i ja sam dosta lutao za tim licencnim fajlom i za sada ga nema nigde im doduše free verzija avasta od nekih 15 ili mesec dana i opet sam vratio 4.8 pro koji uspešno radi svoj posao već godinu dana pa je ujedno i to moj savet.A šta će ti dva AV kad se posle izvesnog vremena kolju medjusobno.
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
nece se klat jednostavno jedan antivirus je za viruse (nod) a avast mu služi za trojance i wormse itd.
To se može namjestit u postavkama svakog av-a
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
i ja sam dosta lutao za tim licencnim fajlom i za sada ga nema nigde im doduše free verzija avasta od nekih 15 ili mesec dana i opet sam vratio 4.8 pro koji uspešno radi svoj posao već godinu dana pa je ujedno i to moj savet.A šta će ti dva AV kad se posle izvesnog vremena kolju medjusobno.



avast sa licencncim fajlom postavljam link , cekaosam sky-a da se pojavi. i jos radi njega sam ga skinuo,instalirao i aktivirao. a ja imam noda i malwarebyte's - antimalware aktivne i netreba mi drugi av, a kad sam ga vec stavio neka ga.



Kod:
http://rapidshare.com/files/346439352/Avast_Internet_Security_5.0.rar
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.04.2009
Poruka
10
i ja imam problem sa licencom za ovaj avast...pa ako je neko voljan da nam pomogne bio bih mu vrlo zahvalan
 
Natrag
Top