Automatska Baza Drivera!

Član
Učlanjen(a)
08.11.2011
Poruka
7
Ovako htio bih da napravim automatsku bazu drivera!

Naprimer:

Zavrsio sam bazu i sprzio je na cd! Digao sam neki system i sad ubacujem cd sa driverima i on automatski trazi ne instalisane drivere i pronalazi ih u bazi i govori mi da ih instaliram i da su pronadeni! i ja kliknem na to i on pocinje inslatisat drivere! Ako razumijete sta hocu da kazem!

Eh sad me muci koje bih softwere mogao koristit za pravljenje takve baze ! Za sad imam neki pack od jedno 15 hiljada drivera! eh ja bi sad napravio nesto sto ce detektovat ne instalirane drivere i sto bi ih automatski instaliralo! pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2011
Poruka
7
da da to me interesuje kako da napravim bazu ! koji soft da korisitim ili ako vec ima negdje takva baza za download!
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
uf, care, moras biti bas zajeban programer da napravis takvo nesto, ono sto ti hoces jeste da napravis softver koji ce ti skenirati uredjaje i pronaci za njih odgovarajuce drajvere, jebiga izvini al nisam toliko dobar u programiranju da ti mogu pomoci oko takvih stvari, ti hoces softver kao sto je driver robot i njemu slicni, mislim da to moze visual basic+API programiranje, al to je samo misljenje :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.07.2010
Poruka
1
Ne moras da pravis u opste to vec postoji program koji sam iscitava drajvere i sam ih dize s intarneta. A program se zove Unknown Device Indetifier !! I mozes ga naci na netu besplatno !!
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2012
Poruka
2
ne znam sta ce ti tolika baza a ni softver kada takav vec postoji.
ako hoces bezplatne drivere donladuj driver easy i on ce ti iskenirati komp i donladuj ih na komp.prosto
 
Natrag
Top