Autoklikeri za ptc stranice

Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
20
Sad cu vam predstaviti najbolji ptc kliker
autokliker v 2.2.1 i autokliker v 1.5
nggshow.php.jpgmulticlicker-screenshot-300x192.jpg
Autoklikeri rade po principu udi u internet i pokreni autokliker program i sve ce adove da isklika kao da ste ih vi sami isklikali. A naravno da bi kliker radio trebate imati neke ptc stranice na kojima ce klikati ne ove preve nego .ptc File datoteke.
Za link downloada autoklikera registrujte se na ovom postu ( http://serbianforum.org/internet/72824-internet-zarada.html ) na bilo koju ptc stranicu i nakon 20 klikova dobijate link downloada autoklikera i 20 ptc stranica na kojima autoklikeri rade.Aktivni clanovi koji se registruju kao moji referrali ce dobijati najnovije autoklikere i nove ptc stranice za autokliker ( svaki dan po jednu ptc stranicu) . Ko se registruje u roku 7 sati od zadnjeg uredivanja posta dobija 25 ptc stranica umjesto 20. Vise ptc stranica na ovom postu iznad kao moj referral vise ptc stranica za autokliker.
Preko autoklikera sam zaradio 600+$ na bux.to i na ostalim ptc stranicama
Ko hoce da isproba program bez da bude moj referral neka mi posalje poruku (prvi koji mi posalje mail dobija da isproba) , pa neka napise na forumu kakav je to program.

Pozurite i registrujte se kao moji referrali jer ima jos malo slobodnog mjesta
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
Znaci,pokrenes taj program,i nista ne radis,on sam klikce a tebi kaplju pare?
Za koliko si ti zaradio 600$?
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
20
za mjesec dana ako hoces sliku daj mi mail da ti posaljem pa vidi
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Sve je to ako ali samo si jednu stvar promašio....
Autoklikeri su zabranjeni.
I provaliće te da si ih koristio.Pročitaj malo detaljnije T.O.S ili pravila korištenja. Neosporivo je da će skupiti pare,ako kada budu trebali da isplate vama pare...nećete dobiti... Dugo radim sa PTC i juče sam testirao ove auto klikere i ne rade... Uplatio sam depozit da bih postigao minimum za isplatu i iskoristio autokliker da mi obavi ostatak posla i kada sam zahtevao isplatu,blokirano je....Objašnjenje : Zabranjeni su autoklikeri. Tako da nemojte da vas ovo zavara.
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
20
brzi kasnije cu postaviti link za jedan forum autoklikera gdje sam upitao ljude jesu li ikad isplaceni pa vidi.
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
20
ja jos nisam dovoljno zaradio da me isplate pa kako cu ti staviti dokaz
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
ja jos nisam dovoljno zaradio da me isplate pa kako cu ti staviti dokaz


Super kada te isplate onda promoviši to ovdje,a do tada nemoj navlačiti nikoga na nešto ne provereno...
I evo i po ne znam koji put, CILJ OVE podsekcije foruma, je da se korisnicima objasni kako zaraditi koji $$ na proveren način,LIČNO proveren, a ne navlačiti ih na nešto što ni sam nisi proverio još.
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
194
ma dobice pare za jedno........5 godina.......mozda.........
u vreme kad sam ja klikao na bux.to pre 2 godine,takodje sa autoklikerom(prikazanim u prvom postu)zaradio sam oko 400$ ali jos mi nisu isplatili....... A kad ce ne zna se......

nema smisla nekog ucenjivati za nesto,ako mi buds refer dacu ti link do program....koji je uz sve to besplatan i svima dostupan...mislim da nije lepo ucenjivati nekoga....

Javite se meni na PM i poslacu vam BESPLATNO link do programa
 
Natrag
Top