Član
Učlanjen(a)
06.04.2010
Poruka
1
pozzzz svima
ima li ko auto dijagnostiku, konkretno me interesuje bmw 2002 godiste, skinuo sam workshop datu ati 10.5 ali mi trazi serijal koji ne mogu da skinem nigde, svaka pomoc je dobrodosla, hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2011
Poruka
30
Sta te interesuje u vezi BMW-a 2002 godiste, ima mnogo modela koje su to godiste, i na sta mislis pod "treba mi autodijagnostika"?Da li ti treba uredjaj za auto dijagnostiku, ili trazis literaturu, ili neki program vezan za auto dijagnostiku.

Ako ti treba uredjaj, pogledaj ove strane, pa vidi da li imaju to sto ti treba:
Namenska dijagnostika - BMW - AutoOBDshop.com
Spaske's BMW dijagnostika

Ako ti treba literatura, tesko ces je naci na srpskom, ja sam ostavio neke linove u ovoj temi, pa mozda nadjes ono sto ti treba:
http://serbianforum.org/automehanik...agnostika-literatura-na-srpsko-hrvatskom.html

A ako trazis programe tipa workshop i slicno, mogu ti reci da sam ja skinuo workshop 2010, i da je to ako se ne varam najsvezija varijanta koja se moze naci na netu, ali je razbijena tako da od vremena izlaska, mozes da je koristis nekih 400 dana, sto znaci da ako imas ovu verziju jedini nacin da je koristis je da vratis datum na kompu jedno godinu i vise u nazad, i onda ga pokrenes normalno.
 
Natrag
Top