Assassin's Creed II (launcher instrukcije)

Član
Učlanjen(a)
17.05.2012
Poruka
1
Kliknem na launcher i onda izadje Microsoft .NET Framework i pise: Unhandled exception has occurred in your application. If you click Continue, the app. will ignore this error and attempt to continue ( nazalost ne uspeva ni kada kliknem continue, kada pocne odbrojavanje za start igrice ponovo izadje isto ..). If you click quit... Access to te path " C:\WINDOWS\ system32\ drivers\etc\hosts' is DENIED!!. Ima li resenja?
 
Učlanjen(a)
20.07.2010
Poruka
3
Pozdrav,
Imam problem, za koji ne mogu da nadjem resenje na netu, niti na engleskom niti na srpskom, niti u manual-u... Naime, meni se komp, u toku igranja, restartovao i kad je igrica ponovo pokrenuta, prikazuje mi tri SESSION opcije, kao da je obrisano, a u onom folderu C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\storage\SKIDROW\4 imam .save file! Kao da ga igrica ne prepoznaje. A inace, hoce da ucita .save file skinut sa neta, ali ne ovaj originalni. Igracu ja i taj skinut sa neta, ali nije to to, stigao sam skoro do kraja (do 12. sequence!), pola svega desifrovano, pola perja sakupljeno.... i mnogo bi mi znacilo kad bi igrica mogla da se "natera" da ucita taj j* .save file. Ne kapiram u cemu je problem! POMAGAJTE!
 
Natrag
Top