Assassin's Creed II (launcher instrukcije)

Član
Učlanjen(a)
21.04.2010
Poruka
2
hehe, posle ovog posta od sinoc probao sam jos jednom i proradio je. ne znam u cemu je bio problem :s
hvala u svakom slucaju :)
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2009
Poruka
3
Ovako, imam instaliranu igru na XP-u,verzija launchera je poslednja (1.4), bez obzira da li startujem igru u normal ili local modu izbacuje mi: ''An internet connection is required to play this game.failed to connect to Ubisoft Master servers.Please verify that your internet connection is functional and try again''. Cak sam probao da startujem i preko Run As i da odstikliram kvadrat Protect my computer and... i opet nista. Postoji li neko trece resenje i zna li neko kada ce novi Update launchera biti izbacen? By the way, do sinoc je radila normalno.
 
Član
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
1
ma daj bre ljudi sta je ovo,ceo dan ne mogu da igram POLUDECU!do juce je bilo sve ok,smao je jednom izbacio server curently offline i to na pola sata i sad uopste ne znam sta da radim...imam 1.0 launcher...win7

Dodato posle 10 Sati 49 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

ooo BOZE,kako neki ljdui samo pricaju gluposti!!!:mad:
resenje za server offline i ono sto izlazi ...masterts ubisoft server je resenje jednostavno...
izbrisite launcher sa desktopa i stavi te ga u folder gde ste insstalirali igricu i pokrenite ga(evo sad sam resio problem posle 24h)...pozz
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Evo cracka koji radi:
Kod:
http://uploading.com/files/3285d97a/Assasins%20Creed%202%20Crack%20Skidrow.rar.html
Patch:
Kod:
http://gamedaily.newaol.com/pub/assassins_creed_2_1.01_us.exe
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
LJudi, sta nakon karaja igre?
Ima ono special memory kada se leti sao onom masinom ali ne vidim svrhu sta tu trba da se uradi?
I ostaje jos nekoliko skrivenih lokacija, gledao sam na you-tubu ali mi se nisu otkljucale kako da ih otljucam?
:help:
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
3
Izgleda da ne radi više ovaj launčer , meni izbaci da je server ofline kada sam hteo da apdejtujem verziju launčera. Krekovao sam skidrow krekom i evo igram, stigo do dela kad mu vešaju oca i dva brata. Radi bez ikakvih problema zasad.
 
Natrag
Top